allroundo® pro, hepsi bir arada şarj ve veri kablosudur ve manyetik ve endüktif olarak şarj edilebilir bir güç bankasına (10.000 mAh) sahiptir.
Bu, akıllı telefonunuza manyetik olarak takılabilir. Entegre mıknatıslar, akıllı telefon üzerinde mükemmel ve güvenli bir konumlandırma sağlar.
allroundo® Pro, USB-C - USB-C kablosuna sahiptir ve USB-A ve Micro-USB için de adaptörler sunar.
Veri aktarım hızı 480 Mbit/s'dir. Maksimum verimlilik için allroundo® pro, akıllı telefon ve akıllı saat (entegre Apple Watch şarj soketi) gibi son cihazlarınızla aynı anda şarj edilebilir.

  • Manyetik ve endüktif şarjlı powerbank (10.000 mAh).
  • Aynı anda hem şarj ettiği hem de şarjdan çıkardığı için şarj tabanı olarak kullanılabilir.
  • Apple Watch şarj tabanı
  • USB-C - USB-C kablosu
  • USB-A ve Mikro-USB Adaptörleri

ENTEGRE GÜÇ BANKASI
Entegre güç bankası, 10.000 mAh kapasitesi ile cihazlarınızın pillerini tamamen şarj etmek için yeterli enerji sağlar.

MÜKEMMEL KONUMLANDIRMA
Entegre mıknatıslar, akıllı telefon üzerinde mükemmel ve güvenli bir konumlandırma sağlar.

HIZLI ŞARJ PERFORMANSI
Hızlı Şarjı ve 480 MBit/sn'ye kadar veri aktarımını destekler.

MANYETİK KASA
allroundo® Pro'nun mükemmel bir şekilde koordine edilmiş bileşenleri sayesinde artık hiçbir şey kaybolmuyor. Güç bankası ve şarj kutusu manyetik olarak birbirine yapışır ve kullanım sırasında kolayca ayrılabilir.

TÜM POPÜLER ÜRÜNLERLE UYUMLU
CIHAZLAR (4IN1) & APPLE WATCH
Entegre USB-C - USB-C kablosunun yanı sıra Micro-USB ve USB-A adaptörleri ile allroundo® Pro, tüm cihazlarla sorunsuz bağlantı sağlar. Ayrıca, bir Apple Watch şarj yuvasına sahiptir ve QI uyumlu akıllı telefonlar için kablosuz şarjı destekler. Apple dışındaki tüm cihazlar için manyetik bir etiket dahildir.

IPHONE VE ANDROID İLE UYUMLU
Sadece iPhone'lar için mi? Hayır! Birlikte verilen manyetik etiket sayesinde, QI uyumlu tüm akıllı telefonlar allroundo® Pro ile rahatlıkla uyumlu hale getirilebilir.

KICKSTAND FONKSIYONU
Manyetik telefon tutucu Backflip® Mag, allroundo® Pro'ya mükemmel bir ektir. Güç bankasına saniyeler içinde manyetik olarak bağlanan bu tutucu, örneğin katlanarak bir tripod olarak kullanılabilir. Bu, favori şovları veya videoları her yerde ve şarj işlemi sırasında izlemeye olanak tanır.

KABLOSUZ ŞARJ
allroundo® Pro'nun güç bankası, Ters Şarj sayesinde kablosuz olarak da şarj edilebilir.