Anker PowerLine+ Lightning Örgülü Kablo (1.8m) (MFI Lisanslı)

Sadece %1 kaldı
SKU
50167457
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Anker PowerLine+ Lightning Örgülü Kablo (1.8m) (MFI Lisanslı) - Black
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

PowerLine + ihtiyacınız olan son kablo olabilir. Diğer kablolara göre en az 6 kat daha fazla dayandığı ve 6 kat daha yüksek bir bükülme toleransına sahip olduğunu kanıtlamıştır.

  • Kurşun Geçirmez Aramid Fiber
  • Karışma Önleyici Tasarım
  • Sıradan Kablolara Göre 6 Kat Daha Güçlü
  • 24 Ay Garantili

Öne Çıkan Özellikler

Uçtan Uca Kesintisiz Güç
Olağanüstü çekme dayanımı, aramid elyaf çekirdeği, çift naylon örgülü ve hassas lazer kaynağı ile sağlanmaktadır. PowerLine +, maruz kalabileceği herhangi bir yanmaya, bükülmeye, gerilmeye veya düşmeye dayanacak şekilde üretilmiştir.

Özelleştirilmiş Kablo Uzunluğu
Yenilikçi taşıma çantası, kablo uzunluğunu her duruma göre ayarlamanıza olanak tanır. Duvara yakın şarj mı ediyorsun?

Kusursuz Uyumluluk
iPhone X/XS XR XS Max 8/8 Plus 7/7 Plus / 6s / 6s Plus / 6/6 Plus / 5s / 5c / 5, iPad Air / Air 2, iPad mini / mini 2 / mini 3 / mini 4, iPad (4. nesil), iPod nano (7. nesil) ve iPod touch (5. nesil).

Anker PowerLine + Lightning , MFI Lisanslı Şarj/Data Kablosu
Apple MFI Lisansı Nedir? MFI, Made for iPod, iPad, iPhone kelimelerinin kısaltmasıdır. Farklı markalar ürettikleri şarj aletlerini Apple standartlarına uygun hale getirdiklerinde herhangi bir sorun olmadan şarj aletleri kullanılabilmektedir. İşte MFI lisansıda bu durumda devreye girer. Markaların ürettikleri şarj cihazlarını Apple standartlarına uygun olarak ürettiklerini gösteren ve sadece Apple tarafından verilen belgedir MFI lisansı. Apple yetkilileri firmanın tüm üretimi ve tesisini inceler. Uygun görmesi durumunda MFI lisansını firmaya verir. Ancak tüm şartların uygun olması durumunda da lisans almanın olmazsa olmaz şartı cihaz üretimin kullanılacak çiplerin Apple’ dan alınmasıdır. MFI lisanslı olarak gördüğünüz ürünler başka firma adıyla üretilmiş olsalar bile içlerindeki en önemli malzeme olan çipler Apple’ a aittir. Geri kalan malzemelerde Apple tarafından kontrol edilip onaylanmış yüksek standartlarda olan malzemelerdir.