Apple iPhone XR Smart Battery Case

Tükendi
Sadece %1 kaldı
SKU
50167480
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta içi 24 Saat içinde kargoda
Apple iPhone XR Smart Battery Case Siyah - MU7M2TU/A
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin

Genel Bakış

iPhone XR için tasarlanan Smart Battery Case, mükemmel bir koruma sağlıyor ve daha da uzun pil ömrü sunuyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumaya yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise elinizde harika bir his yaratıyor. Ve yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırıyor.

Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla uyumludur. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj ederek 39 saate kadar konuşma süresi, 22 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi elde edebilirsiniz.* Smart Battery Case telefonunuza takılı olduğunda, pil durumu iPhone Kilit Ekranı’nda ve Bildirim Merkezi’nde görüntülenir. Böylece tam olarak ne kadar şarjınız kaldığını bilirsiniz.

Kılıf, USB-PD uyumlu şarj aygıtlarıyla daha da hızlı bir şekilde şarj edilebilir. Lightning Konnektörlü EarPods (iPhone’unuzla birlikte sunulur) ve Lightning Digital AV Adaptörü (ayrı satılır) gibi Lightning aksesuarlarını destekler.

Öne Çıkan Özellikler

  • Apple tarafından tasarlandı
  • 39 saate kadar konuşma süresi*
  • 22 saate kadar internet kullanımı*
  • 27 saate kadar video oynatma*

Kutu içeriği

  • iPhone XR için Smart Battery Case

Uyumluluk

  • iPhone XR