Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!

Axess’e özel Gürgençler mağazalarında iPad ve Mac ürünlerinde tek seferde yapacağınız  ilk 15.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1.500 TL  chip-para fırsatı! Üstelik 6 aya varan taksit imkanı ile 

Axess’e özel Gürgençler mağazalarında iPad ve Mac ürünlerinde tek seferde yapacağınız ilk 15.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1.500 TL chip-para fırsatı! Üstelik 6 aya varan taksit imkanı ile


BAŞLANGIÇ - BİTİŞ TARİHLERİ


01.04.2024 - 30.04.2024

Kampanya Detayları


 • 1 – 30 Nisan 2024 tarihlerinde Axess ile Gürgençler mağazalarından tek seferde yapacağınız ilk 15.000 TL ve üzeri Ipad ve Mac ürünlerinde 1.500 TL chip para fırsatı sunulmaktadır.

   

 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır.

   

 • Bir müşteri asıl veya ek kartlarından herhangi biri ile tek seferde yapacağı ilk harcamasında;
  İlk 1 adet Ipad veya Mac ürünü alışverişinden bir defa ve en fazla 1.500 TL chip-para kazanabilir.

   

 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, sadece kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile ürün satış bedeli ile aynı tutarın karttan provizyon alınarak satış işleminin gerçekleştirilmesi durumunda kampanyadan yararlanılabilir.

   

 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir 20 Mayıs 2024 tarihine kadar sadece Gürgençler mağazalarında ve gurgencler.com.tr’de kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 21 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

   

 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

   

 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

   

 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Gürgençler mağazalarındaki kampanyaya özel Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.

   

 • Kampanya sadece Gürgençler mağazalarında geçerli olup, www.gurgencler.com’dan yapılacak alımlarda geçerli değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.

 • Axess, Wings, Akbank Kart, Free Bireysel kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, Bank O’Card Axess ve Sanal kartlar chip para kampanyasına dahil değildir.

 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 • Gürgençler mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde 6 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

 • Kampanyaya , Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.

 • Ticari kredi kartlarında taksit sayısı 3 taksit ile sınırlıdır.

   

 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.

   

 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.