Baseus Cırcular Mırror Aynalı Kablosuz Şarj Cihazı Hub (Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156286085
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Cırcular Mırror Aynalı Kablosuz Şarj Cihazı Hub (Type-C - Usb 3.0*1+Usb2.0*3/Type-C Pd) Koyu Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Bir Type-C bağlantı noktasını 1x USB 3.0, 3x USB2.0 ve 1x Type-C PD bağlantı noktasına dönüştürken aynı anda Android işletim sistemli mobil cihazlara 10W, IOS işletim sistemli mobil cihazlara da 7.5W gücünde kablosuz hızlı şarj sağlayan Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, 5 Gbps veri iletim hızı ile yüksek performans sağlar.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, bilgisayarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar ve aynı anda birden fazla cihazın kullanımını destekler.

Akıllı Çözümler
Güçlendirilmiş bakır bobinleri sayesinde Android cihazlarda 10W, Apple cihazlarda ise 7.5W gücünde hızlı şarj sağlayan Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, yabancı nesneleri algılama ve mobil cihazları tanıma özelliğine sahip olan QI teknolojisini kullanmaktadır.

Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, QI teknolojisi ile mobil cihazınızı otomatik algılayarak sadece mobil cihazınızın ihtiyacı olduğu kadar güç sağlar.

1x USB 3.0, 3x USB 2.0 ve 1x Type-C PD bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Bu sayede harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen, benzersiz bir tasarıma ve sağlam iki katmanlı kaplamaya sahip olan Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir.

Aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisi ile kablosuz şarjı destekleyen mobil cihazlarınızı da şarj edebileceğiniz Baseus Circular Mirror Kablosuz Şarjlı Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + Cam + TPE
  • Uyumluluk : Type-C bağlantı noktası olan bilgisayarlar
  • Type-C PD Çıkış : 20 V / 3 A, 60 W (maks.)
  • Kablosuz Şarj Gücü : 5 W, 7,5 W, 10 W (maks.)
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • USB 2.0 Aktarım Hızı : 480 Mb / s
  • Ağırlık : ~ 130 gr
  • Boyutlar : 9.1 x 13.7 cm
  • Giriş : Type-C
  • Çıkış : USB x4, Type-C x1