Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156272699
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Mobil cihazınızı ister yatay, isterseniz de dikey konumda kablosuz olarak şarj edebileceğiniz Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı 3 bobinli kablo sistemiyle daha geniş bir şarj alanı sağlar.

Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı aynı zamanda stand olarak da kullanılabilir.

Akıllı Çözümler
Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı metal nesne algılama teknolojisi ile kablosuz şarj desteklemeyen cihazları algıladığında otomatik olarak şarj akımını keser ve bu sayede cihazlarınıza zarar vermez.

Yabancı nesneleri otomatik olarak algılayan ve mobil cihazlarınız için optimum performansı otomatik olarak seçen Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli şarj sunar.

Güçlendirilmiş yapısı ile standart kablosuz şarjlardan daha hızlı şarj süresi sunan Baseus Foldable Multifunction Kablosuz Şarj Cihazı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : PC + Silikon + Alüminyum
  • Giriş : 5V / 2A, 9V / 1.67A (maks.)
  • Çıkış : 10W
  • Boyutlar : 12.8 x 12.8 x 0.8 cm
  • Ağırlık : 126 gr.