Baseus i

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156225701
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığı - Beyaz
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığı ekranı ve klavyeyi iyi aydınlatacak hoş bir ışık sağlar ve çalışırken, oynarken veya film izlerken gözlerinizi yormaz.

Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığı açıldığında, 5w gücüyle maksimum 5500K ışık yayarak monitörü, klavyeyi ve masanın bir kısmını aydınlatmak için yeterli ışık sağlar. Dolayısı ile sadece ekranı daha iyi görmek değil, not alıp okumak da mümkün hale gelir.

Muhafaza üzerinde bulunan kontrol düğmeleri; yumuşak bir karartma düğmesi, ışık kaynağı düzenlemesi, açma ve kapama işlevini yerine getirmektedir.

Ergonomik Tasarım
Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığının yaydığı ışık doğrudan ekrana yönlendirilmez ve yansıma oluşturmaz. Mavi ışık filtresi, gece uzun çalışma sırasında bile gözleri rahatsız etmez. Bu özellik yerleşik 80 spot lambadan kaynaklanmaktadır.

Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığı bir Type-C bağlantı noktası ile donatılmıştır.Bu sayede, bir bilgisayar bağlantı noktasına, bir telefon şarj cihazına veya bir güç bankasına kolayca bağlayabilir ve kendinize kesintisiz bir ışık kaynağı sağlayabilirsiniz.

Baseus i-Wok Şarj Edilebilir Monitör Aydınlatma Işığını bilgisayar ekranının üst kenarına monte etmek kolay ve hızlıdır, herhangi bir alet gerekmez. Ayar seçeneği sayesinde kelepçe genişliğini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Cihazın kendisi küçüktür, bu nedenle fazla yer kaplamaz ve görünürlüğü engellemez. 160 mm x 62 mm x 62 mm boyuta ve 480g ağırlığa sahiptir.

Yüksek Kalite Malzeme
Bilgisayar ekranının kenarında sabit ve hızlı bir kurulum sağlayan yaylı klips, Dizüstü bilgisayarın çizilmesini önlemek için yumuşak silikondan yapılmış parçalar, sağlam ve zarif bir alüminyum yapı, titreşimleri önleyen stabil tutamak kalite ile senkronizedir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum alaşım + PC + ABS
  • Gerilim : 5V
  • Güç : 5W (maksimum)
  • Işık Kaynağı : LED
  • Renk Aralığı : 2800K-4000K-5500K
  • Renk Oluşturma İndeksi : 80
  • Ağırlık : 480 gram
  • Boyutlar : 160 mm x 62 mm x 62 mm