Baseus Mechanıcal Eye Sıx

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156287365
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Mechanıcal Eye Sıx-In-One Smart Hub Docking Station (Type-C To Pd Of Hdmı .Usb3.0.3Rj45 Ethernet Port) Çoklu Port.Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar ve mobil cihazlarda kullanılabilen Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, bir Type-C bağlantı notkasını USB 3.0 standartlarında 3x USB, 4K görüntü çıkışını destekleyen HDMI, RJ45 ethernet ve 60W güç dağıtımını destekleyen Type-C PD çıkışlarına dönüştürür.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, Type-C konnektörülü bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

Akıllı Çözümler
3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x RJ45 bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabirken, ekran görüntünüzü televizyon, monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı ve üzerindeki RJ45 yuvası ile cihazınızı internete ya da ağa bağlamanızı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5 Gb/s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, kullandığınız cihazı direkt olarak ağa bağlamak ve yüksek hızlı internet sağlayabilmek için RJ45 girişi ile donatılmıştır.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.

Baseus Mechanical Eye Çok Fonksiyonlu Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum
  • Uyumluluk : Type-C bağlantı noktası olan cihazlar
  • Giriş : Type-C
  • Çıkış : 3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x RJ45
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • HDMI Desteği : 4K 30 Hz
  • Type-C Çıkışı : 87W
  • Ağırlık : 64 gr
  • Boyutlar : 12.2 x 2.5 x 1.7 cm