Baseus Mını Mıktnatıslı Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156264748
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Mını Mıktnatıslı Type-C 4.3A Dirsek Adaptör Çevirici Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C girişinin yönünü değiştirmek için Macbook ve Type-C girişi olan diğer tüm cihazlarınızda güvenle için kullanabileceğiniz, estetik tasarımı ile kabloları manyetik kablolara dönüştüren, iki parçalı yapısı ile toza ve suya karşı dayanıklı olan Baseus Mini Manyetik Type-C Çevirici hızlı veri akımını desteklemektedir.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Mıknatıslı ucu sayesinde cihazınızdan düşmeyen, çok hafif ve çok boyutlarda olan Baseus Mini Manyetik Type-C Çevirici dayanıklı alüminyum malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Type-C konnektörlü mobil cihazlarınızda da kullanabileceğinizve şık bir tasarıma sahip olan Baseus Mini Manyetik Type-C Çevirici aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, Type-C konnektörlü mobil cihazlar için güvenli ve hızlı bağlantı sunar.