Baseus Multı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156293045
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Multı-Functıonal Hub (Type-C To 3Xusb3.0 Hd4K Rj45 Pd) Adeptör Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar ve mobil cihazlarda kullanılabilen Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, bir Type-C bağlantı notkasını USB 3.0 standartlarında üç USB, 4K görüntü çıkışını destekleyen HDMI, RJ45 ethernet girişi ve 60W güç dağıtımını destekleyen Type-C PD çıkışlarına dönüştürür.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, Type-C konnektörülü bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

Akıllı Çözümler
3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x RJ45 ethernet kablosu bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabirken, ekran görüntüsünüzü televizyon,monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı ve üzerindeki RJ45 ethernet kablosu girişi ile yüksek hızlı internete bağlanmanısı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5Gb / s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütüyü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.
Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

3x USB 3.0 bağlantı noktasına sahip olan Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, kullandığınız cihazı direkt olarak ağa bağlamak ve yüksek hızlı internet sağlayabilmek için RJ45 girişi ile donatılmıştır.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Çizilmeye dayankıklı yüksek kaliteli malzemeden üretilen, ince ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.

Baseus DZ0G Çok Fonksiyonlu Type-C Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

 • Malzeme : Alüminyum + ABS + Cam
 • Uyumluluk : Type-C bağlantı noktası olan cihazlar
 • Giriş : Type-C
 • Çıkış : 3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x RJ45
 • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
 • HDMI Desteği : 4K 30 Hz
 • Type-C Çıkışı : 87W
 • RJ45 Desteği : Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s
 • Kablo Uzunluğu : 15 cm
 • Ağırlık : 82 gr
 • Boyutlar : 12.2 x 17.6 x 2.5 cm