Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156271609
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu - Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Lightning çıkışı ve Lightning kulaklık girişi ile fonksiyonel bir kullanım sunan, USB girişi olan cihazlar ile Lightning girişi olan cihazlar arasında senkronizasyon, şarj ve dosya aktarımı sağlayan ve hızlı şarjı destekleyen Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu uzun ve yoğun kullanımda bile maksimum performans göstermesi için tasarlanmıştır

Akıllı Çözümler
Lightning girişli tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz, cihazınızı şarj ederken aynı anda Lightning kulaklık çıkışı ile Lightning kulaklığınızı bağlayıp müzik dinleyebileceğiniz ve şık bir tasarıma sahip olan Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, Lightning girişli mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
2A'ya kadar hızlı şarjı destekleyen Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, sağlam yapısı ile kırılmayı önler ve aşınmaya karşı dayanıklı alüminyum başlıkları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, dayanıklı kaplaması ile ek koruma ve esneklik sağlar.

Baseus Music 2A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, kablo bağlantı noktalarında kullanılan esnek PVC ile daha da güçlendirilmiştir.Bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk : 100 cm
  • Materyal : Örgü
  • Arayüz : USB & Lightning