Baseus Thunderbolt C+Pro 7 Si 1 RJ45 Arada Akıllı Hub Dockıng İstasyonu Gri

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156287358
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Thunderbolt C+Pro 7 Si 1 RJ45 Arada Akıllı Hub Dockıng İstasyonu Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Macbook Pro cihazlarınıza uyum sağlayan, kompakt bir tasarımda yüksek kaliteli malzemeden üretilen Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, Macbook Pro cihazlarında mümkün olan en çok bağlantı noktasını sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, Macbook Pro bilgisayarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

2x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1xRJ45 ve 1x SD kart okuyucu ve 1x Micro SD kart okuyucu bağlantı noktaları ile farklı cihazları ve depolama ürünlerini tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, ekran görüntünüzü televizyon, monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı ve üzerindeki RJ45 yuvası ile cihazınızı internete ya da ağa bağlamanızı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5 Gb/s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Akıllı Çözümler
Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütüyü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, akıllı telefonlar, kameralar, tabletler ve çeşitli medya oynatıcılarda kullanılan en popüler hafıza kartlarının kullanımını desteklemektedir.

SD / Micro SD kartlarınızdaki fotoğrafları, videoları veya dosyaları görüntülemek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, hafıza kartları üzerinden okuma ve yazma işlevlerini yerine getirmenizi sağlar.

Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, kullandığınız cihazı direkt olarak ağa bağlamak ve yüksek hızlı internet sağlayabilmek için RJ45 girişi ile donatılmıştır.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.
Baseus Thunderbolt 7in1 Çok Fonksiyonlu Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + TPE
  • Uyumluluk : Macbook Pro
  • Giriş : 2x Type-C
  • Çıkış : 1x Type-C, 2x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x RJ45, 1x SD kart okuyucu, 1x Micro SD kart okuyucu
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • HDMI Desteği : 4K 30 Hz
  • Type-C Çıkışı : 87W
  • Boyutlar : 11.6 x 3 x 1.16 cm