Baseus Transparan Seri Çoklu Usb Hub Kırmızı (Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156297722
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Transparan Seri Çoklu Usb Hub Kırmızı (Type-C To Type-C*2+Usb3.0*2+4K Hd*1)
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Macbook cihazlarınıza uyum sağlayan, transparan tasarımı ile dikkat çeken, yüksek kaliteli malzemeden üretilen Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, Macbook cihazlarında mümkün olan en çok bağlantı noktasını sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, Macbook bilgisayarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

Akıllı Çözümler
2x Type-C + 2x USB 3.0 + HDMI 4K bağlantı noktaları ile farklı cihazları ve depolama ürünlerini tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, ekran görüntünüzü televizyon, monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5 Gb/s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütüyü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.

Baseus Transparent Type-C Çok Fonksiyonlu Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum
  • Uyumluluk : USB bağlantı noktası olan cihazlar
  • Giriş : USB 3.0
  • Çıkış : 3x USB 3.0, 2x USB 2.0
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • USB 2.0 Aktarım Hızı : 480 Mb / s
  • Kablo Uzunluğu : ~ 12 cm
  • Ağırlık : 50 gr
  • Boyutlar : 11.25 x 2.85 x 1.85 cm