Baseus Type

Sadece %1 kaldı
SKU
50167499
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Type-C 20W Adaptör - Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Baseus Super Si QC 20W Type-C Şarj Cihazı, Quick Charge 3.0 ve Power Delivery 3.0 20W teknolojisi ile uyumlu Type-C bağlantı noktasına sahip bir cihazdır.

Bu sayede en yeni Apple cihazlarını hızlı bir şekilde şarj edebilir, ayrıca Type-C bağlantı noktasına sahip bazı dizüstü bilgisayarları da şarj edebilirsiniz.

PowerDelivery ve QuickCharge teknolojileri şarj verimliliğini artırır, böylece en yeni iPhone'unuzu yalnızca 30 dakikada % 50'ye kadar şarj edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarım
Baseus Super Si QC 20W Type-C Şarj Cihazının ergonomik bir şekli vardır. Ürünün küçük boyutu, seyahat sırasında bile neredeyse her koşulda kullanılmasına izin verir.
Yüksek kalite malzeme olan Abs malzemesi küçük mekanik hasarlara karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Akıllı Çözümler
Gelişmiş bir enerji yönetim sistemi, optimum şarj akımı sağlar. Baseus Super Si QC 20W Type-C Şarj Cihazının, kararlı ve güvenli çalışmayı sağlayan, şarj edilen cihazın hasar görme riskini ortadan kaldıran yerleşik akıllı koruma sistemine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Abs
  • Type-C çıkış voltajı : 5V / 3A, 9V / 2A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A, 15V / 1.3A
  • Desteklediği teknolojiler : Quick Charge 3.0 ve Power Delivery 3.0
  • Konnektörler : 1x USB-C