Beats Solo3

stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
50077412
Hızlı, ücretsiz ve temassız teslimat Ücretsiz ve kolay iade En geç 3 iş günü içinde kargoda
Sku : 190198379665
[190198217608] MP162ZE/A Beats Solo3 Wireless Kulak Üstü Kulaklık - (Product Red)
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Beats Solo3 Wireless, 40 saate kadar pil ömrüyle her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir kulaklıktır. Fast Fuel ile 5 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinleyebilirsiniz. Class 1 Bluetooth kablosuz dinleme özgürlüğüyle, ödüllü Beats sesinin keyfini çıkarın. Kulak üzeri, yastıklı kulaklık uçlarını tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Apple W1 çipin gücü Verimli W1 çipin dahil edilmesi, Apple aygıtlarınız için sorunsuz kurulum ve değiştirme olanağını,* 40 saate kadar pil ömrünü ve 5 dakika şarjla 3 saat müzik çalma imkanı veren Fast Fuel teknolojisini beraberinde getiriyor.

Olması gerektiği gibi kablosuz Siz hazır olduğunuzda, Beats Solo3 Wireless kulaklık da harekete hazırdır. Kulaklığınızı açıp iPhone’unuzun yakınında tutmanız yeterli; kulaklığınız anında kurulur ve aynı anda Apple Watch, iPad ve Mac’inize bağlanır.* Apple W1 çip, sektörün önde gelen menzil ve sinyal gücü sınıflandırması olan Class 1 Bluetooth bağlantısına sahiptir. Bu sınıfının en iyisi eşleştirme teknolojisi sayesinde aygıtlarınızı kolayca eşzamanlayarak özgürce hareket edebilir ve kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Müziği hissedin Beats Solo3 Wireless kulaklığın kalbinde, ödüllü Beats ses kalitesi vardır. Bu kulaklık, netlik, aralık ve dengeyi en yüksek düzeye çıkaran ince ayarlı akustik özellikleriyle üstün bir çalma deneyimi sunar. Konforlu yastıklara sahip kulaklık uçları dışarıdaki sesleri engeller ve sizi içine alacak bir müzik dinleme deneyimi sunar. Böylece, müziği tam olarak duymanız gereken şekilde duyarsınız.

Tüm gün dinleyin Beats Solo3 Wireless, Apple W1 çipin verimliliği sayesinde 40 saate kadar pil ömrü sağlar. Şarjı bittiğinde beklemek istemiyorsanız, Fast Fuel ile 5 dakikalık hızlı bir şarjla 3 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Entegre kulak üstü kontrolleri ve hüzmeleme özellikli çift mikrofonu, hareket halindeyken gelen aramaları yanıtlamanızı, müzik çalmanızı ve Siri’yi etkinleştirmenizi sağlar.

Kişiselleştirilebilir konfor Beats Solo3 Wireless, çarpıcı stili ve dinamik tasarımıyla klasik Beats çizgisini korur. Yastıklı kulak üstü kulaklıkları tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Optimum konfor ve ses kalitesi düşünülerek tasarlandığı için kulağınıza doğal bir şekilde oturur. Dinamik kıvrımları ve döner kulaklık uçları bu kusursuz tasarımı tamamlar.

*iCloud hesabı ve macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 veya daha yeni sürümleri gerekir
Öne Çıkan Özellikler

Kablosuz dinleme deneyimi için aygıtınıza Class 1 Bluetooth ile bağlanın.

Beats’in çok sevdiğiniz ödüllü ses kalitesi ve tasarımı

Günlerce kullanabilmeniz için 40 saate kadar pil ömrü

Fast Fuel özelliği ile pil düzeyi düşük olduğunda 5 dakika şarjla 3 saat kullanım

Başınıza göre ayarlanabilir tasarım ve günlük kullanım için düşünülmüş rahat yastıklı kulaklıklar

Yanınızda taşımanız için dayanıklı ve katlanabilir özellikte şık ve pratik tasarım

Çok fonksiyonlu kulak üstü kumandasıyla aramaları yanıtlayabilir, müziğinizi kontrol edebilir ve Siri’yi etkinleştirebilirsiniz

Kutu İçeriği
 • Beats Solo3 Wireless Kulaklık
 • Taşıma kılıfı
 • Evrensel USB şarj kablosu (USB-A - USB Micro-B)
 • Hızlı başlangıç kılavuzu
 • Garanti kartı


Teknik Özellikler
 • Yükseklik: 6,8 cm
 • Uzunluk: 17,7 cm
 • Genişlik: 15,8 cm
 • Ağırlık: 215 g
 • Diğer Özellikler: Bluetooth, Kablosuz
 • Biçim Faktörü: Kulak Üstü
 • Bağlantılar: Bluetooth, Kablosuz
 • Bluetooth Uyumluluğu: Bluetooth 4.0
 • Güç Kaynağı: Pil Gücü
 • Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon