Apple iPhone

Değiş Tokuş

Güvenli

Telefonunuz ve siz. Emin ellerdesiniz.

Güvenilir olmayan telefon görüşmeleri, buluşmaya gelmeyen alıcılar ve uzun süren pazarlıklar. Bunların hiçbirine katlanmak zorunda değilsiniz. Bize güvenin, eski telefonunuza veda edip yeni telefonunuza merhaba derken hiçbir sıkıntı çekmeyin.

Kolay

Telefonunuzu değiştirmek

hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Telefonunuzu size en yakın mağazamıza getirmeniz veya DeğişTokuş kitinizi bize kargoyla göndermeniz yeterli.

Avantajlı

Telefonunuz size sandığınızdan
çok daha fazlasını kazandırabilir.

Telefonunuzla ilgili sadece birkaç soruya cevap verdiğinizde bizden bir değer teklifi alırsınız. Ardından bu değere karşılık avantajlı fiyata hemen yeni bir iPhone sahibi olabilirsiniz.

Telefonunuzun
değerini öğrenin.

DeğişTokuş sayesinde eski cihazınızın değerine karşılık avantajlı fiyata yeni bir iPhone satın alın.

Telefonunuz

Yaklaşık Değeri

iPhone 12 Pro Max

20.470 TL’ye kadar

iPhone 12 Pro

18.379 TL’ye kadar

iPhone 12

14.060 TL’ye kadar

iPhone 12 mini

11.299 TL’ye kadar

iPhone Model XS

9.935 TL’ye kadar

iPhone Model X

8.300 TL’ye kadar

Telefonunuz

Yaklaşık Değeri

Mate XS

10.350 TL’ye kadar

P30 Pro

5.130 TL’ye kadar

Samsung Galaxy S20 Ultra

5.850 TL’ye kadar

Samsung Galaxy Note 10

4.770 TL’ye kadar

Bu bölümde, kampanya dahilindeki cihazların yalnızca belli bir kısmını görmektesiniz.

Yeni iPhone’unuzu seçtikten sonra daha kapsamlı bir listeden tercihinizi yapabilirsiniz.

En yeni iPhone modellerine avantajlı
fiyatlarla sahip olmaya çok yakınsınız.

iPhone 13

Orijinal fiyatı: 22.499 TL

Değişim değeri: 14.199 TL’den
20.499 TL’ye kadar

iPhone SE

Orijinal fiyatı: 13.499 TL

Değişim değeri: 7.140 TL’den
11.999 TL’ye kadar

Sık Sorulan Sorular

 • DeğişTokuş bir cihaz değişim işlemidir. Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız, cihazınızın durumuyla ilgili verdiğiniz bilgilere dayanarak size yaklaşık bir değer sunmaktadır. Verilen teklifi kabul etmeniz durumunda iş ortağımız cihazınızın teslimi için gerekli bilgi ve materyalleri ücretsiz olarak gönderecektir.

  İş ortağımız cihazınızı bir değerlendirmeden geçirir. Cihaz belirttiğiniz durumdaysa, vermiş olduğu teklif tutarını tercih ettiğiniz ödeme aracına gönderir. Cihaz belirtilen kriterlerde değilse, iş ortağımız size yeni bir teklif sunar. Bu yeni teklifi kabul edebilir veya cihazınızı hiçbir ücret ödemeden geri talep edebilirsiniz. Bu durumda cihazınız ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

 • Evet, Türkiye’nin her yerinde geçerli.

 • iPhone modellerinin çoğunu ve birçok Android akıllı telefon modelini kabul ediyoruz. Cihazınızın şartlara uygun olup olmadığını teyit etmek için seri numarasını veya IMEI numarasını girin.

 • Şu anda sadece Türkiye’de kayıtlı akıllı telefonları kabul ediyoruz.

 • Bu, cihazınızın markasına, modeline ve durumuna göre değişir. DeğişTokuş, yeni bir iPhone’un maliyetini düşürmenin kolay ve güvenli yoludur.

 • Süreç genellikle cihazınızı teslim aldığımız günden itibaren 14 gün içinde sonuçlanmaktadır. Cihazınız program ortağımıza ulaştıktan hemen sonra değerlendirmeye alınır. Cihazınızın durumu beyan edildiği gibiyse, verilen teklif tutarı tarafınıza iletilir.

 • Onay mail’inizdeki bağlantıya tıklayarak sürecinizi takip edebilirsiniz.

 • DeğişTokuş ortağımız cihazınızı bir değerlendirmeden geçirir. Cihaz belirttiğiniz durumdaysa, vermiş olduğu teklif tutarını tercih ettiğiniz ödeme aracına gönderir. Cihaz belirtilen kriterlerde değilse, program ortağımız size yeni bir teklif sunar. Bu yeni teklifi kabul edebilir veya cihazınızı hiçbir ücret ödemeden geri talep edebilirsiniz. Bu durumda cihazınız ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

 • Çok kolay. Telefonunuzu yedekleyip içindeki tüm verileri silin ve “Bul” özelliğini kapatın. Yeni iPhone’unuzu aldığınız anda verilerinizi güvenle aktarabilirsiniz. Akıllı telefonunuz Android ise verilerinizi yedeklemeli ve Verify uygulamasını indirmelisiniz. Ne tür bir akıllı telefona sahip olursanız olun, bulunduğunuz yerde internete erişiminiz olmalı ve verilerinizi yedeklemelisiniz. Değişim için yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 • Cihazınızı hazırlama, paketleme ve gönderme için ayrıntılı bilgilendirmeler alacaksınız. Böylece değişim sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Hayır, aksesuarları dahil etmenize gerek yok.

 • *#06#’yi tuşladığınızda IMEI numarası ekranda bir diyalog kutusunda belirir. Ayrıca, bazı Android telefonların arkasında da basılı olarak yer almaktadır. Takılıp çıkarılabilir pillere sahip bazı modellerde ise pil yuvasında yazmaktadır.

 • Cihazınızı göndermeden önce nasıl yedekleyeceğinizi ve tüm verilerinizi nasıl sileceğinizi anlatacağız. Bu sayede değişim öncesinde tüm kişisel bilgilerinizin tamamen kaldırıldığından emin olacağız.

 • Apple cihazınızda “Bul” özelliğini kapatmak için:
  Ayarlar’a gidin.
  iCloud’u seçin.
  Gerekiyorsa Apple ID’nizle giriş yapın.
  “Bul” özelliğini kapatın.