iPad 10.2 için Logitech Slim Folio Klavye 10.2 inc (7

Sadece %1 kaldı
SKU
G5099206088320
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
iPad 10.2 için Logitech Slim Folio Klavye 10.2 inc (7th Gen- 8th Gen)
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

TEK TIKLAMAYLA iPAD’İNİZİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARA
DÖNÜŞTÜRÜN

Artık iPad’inizi (5., 6., 7., 8. ve 9. nesil) veya iPad Air'inizi (3. nesil) götürdüğünüz her yerde, dizüstü bilgisayarı aratmayan bir yazma deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu hepsi bir arada kılıf, iPad’inizi çarpmalara ve çizilmelere karşı korurken kullanmayı ve yanınızda taşımayı da kolaylaştırır. Bahçede, masada veya kucağınızda; işinizi nerede halletmeniz gerekirse gereksin, Slim Folio, iPad’inizi yazı yazmak, görüntülemek veya çizim yapmak için ideal bir açıya sabitler.

LİSE ÖĞRENCİLERİ İÇİN
Slim Folio; yazı yazmak, not almak, fikir şemaları oluşturmak, grup projelerinde ortak çalışmak ve sınıfın en başarılı öğrencisi olmak için harika bir öğrenme aracıdır. Slim Folio’nun en iyi özelliği iPad’inizi hareket hâlindeyken korumasıdır; bu sayede, güvenle sırt çantanıza atabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN
Üniversite eğitimi sırasında iPad’inizden daha iyi şekilde faydalanın. Slim Folio, tek oturuşta saatlerce konforlu şekilde makale yazmanızı, grafikler çizmenizi, uzaktan derslere katılmanızı ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar.

EVDE ÇALIŞANLAR İÇİN
Slim Folio kullanımı mezun olunca sonlanmaz; iş hayatınız sırasında da verimli olmanıza yardımcı olur ve özellikle evde çalışanlar için idealdir. iPad’inizi zahmetsiz şekilde bir dizüstü bilgisayarına dönüştürerek evinizin istediğiniz köşesinde not alabilir, görüntülü arama yapabilir, sanal akıllı tahta oturumları sırasında ortak çalışabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

3 KULLANIM MODU
Slim Folio tüm görevleri tamamlamanıza yardımcı olmak için üç benzersiz mod sunar.

Çizim Modu: Ekranı tamamen aşağıya indirerek Logitech Crayon® veya Apple Pencil ile rahatça çizim yapın ve not alın.
Yazma Modu: Klavyeyi dik konuma getirin ve yazmaya başlayın.
Okuma Modu: Kitap, makale ve daha fazlasını okumak için klavyeyi geriye doğru katlayarak rahat bir konuma getirin.

KONFORLU DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR BENZERİ YAZMA ŞEKLİ
Ellerinizin sıkışık hissetmemesi için kenardan kenara uzanan aralıklı tuşlar sayesinde saatler boyunca rahat ve esnek yazma deneyiminin keyfini çıkarın. Kaliteli klavyelerimiz, hızlı ve doğru yazma için tuşa her bastığınızda mükemmel bir sekme sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kısayol tuşları satırı sayesinde, sık kullandığınız iPadOS işlemlerini gerçekleştirebilir ve verimliliğinizi optimize edebilirsiniz.

TAM SIRA iPadOS KISAYOL TUŞLARI
Basit işlemler için ekranda veya menülerde bir şeyler arama zorunluluğunu unutun; Slim Folio, ses ve medya kontrolleri, parlaklık seviyesi gibi popüler işlevlere tek dokunmayla erişim sunmak için iPadOS kısayol tuşları satırına sahiptir.

Öne Çıkan Özellikler

GÜÇ TASARRUFU SAĞLAYAN OTOMATİK AÇMA/KAPAMA ÖZELLİĞİ
Slim Folio'nun otomatik açma-kapama özelliği, Folio'yu her açtığınızda iPad'inizi açıp, kılıfı her kapadığınızda iPad'inizi uyku moduna sokarak değerli pil ömrünün korunmasına yardımcı olur.

GÜVENİLİR BLUETOOTH BAĞLANTISI
Slim Folio, iPad ile klavye arasında kesintisiz güvenilir ve verimli bağlantı için gelişmiş Bluetooth LE kablosuz bağlantı kullanır. Yalnızca bir kez kurulum yaptıktan sonra iPad Pro’yu Yazma Modu’na her getirdiğinizde klavyeniz otomatik olarak bağlanır.

4 YIL PİL ÖMRÜ
Slim Folio, klavyenize güç sağlamak için değiştirilebilir düğme pil kullanır. Akıllı güç yönetim sistemi sayesinde Slim Folio 4 yıla kadar pillerinin değiştirilmesi gerekmeden kullanılabilir.
Pil ömrü, günlük 2 saatlik kullanımı esas alır ve kullanıcıya ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Kutu İçeriği

  • Klavyeli kılıf
  • Belgeler

Uyumluluk

  • iPad (5. nesil) Model: A1822, A1823
  • iPad (6. Nesil) Model: A1893, A1954
  • iPad (7. Nesil) Model: A2197, A2200, A2198
  • iPad (8. Nesil) Model: A2270, A2428, A2429, A2430
  • iPad (9. nesil) Model: A2602, A2603, A2604, A2605
  • iPad Air (3. Nesil) Model: A2152, A2123, A2153, A2154