iPhone 11 için Akıllı Batarya Kılıf

Tükendi
Sadece %1 kaldı
SKU
50076429
Hızlı, ücretsiz ve temassız teslimat Ücretsiz ve kolay iade En geç 3 iş günü içinde kargoda
Apple iPhone 11 Smart Battery Case Siyah - MWVH2TU/A
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

iPhone 11 için tasarlanan Smart Battery Case, mükemmel bir koruma sağlıyor ve daha da uzun pil ömrü sunuyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumanıza yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu ve ipeksi silikon dış yüzeyse elinizde harika bir his yaratıyor. Yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırıyor.
Kılıfta, Kamera uygulamasını açan özel bir düğme bulunuyor ve iPhone’un kilidi açıkken de kapalıyken de çalışıyor. Düğmeye kısa bir süre dokunarak fotoğraf çekebiliyor, daha uzun dokunarak QuickTake video kaydedebiliyorsunuz. Bu özellik selfie’ler için de kullanılabiliyor.
Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla da uyumlu. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj edebiliyorsunuz. Smart Battery Case, tamamen şarj edildiğinde %50’ye kadar daha uzun pil ömrü sunuyor.* Bu sayede konuşma süresi, internet kullanımı hatta ses ve video oynatma süresi de artıyor. Smart Battery Case’i iPhone’unuza taktığınızda pil durumu telefonunuzun Kilit Ekranı’nda ve Bildirim Merkezi’nde gösteriliyor. Böylece tam olarak ne kadar şarjınız kaldığını görebiliyorsunuz.
Smart Battery Case, USB-PD uyumlu şarj aygıtlarıyla daha da hızlı şarj oluyor. Lightning Konnektörlü EarPods (iPhone’unuzla birlikte sunulur) ve Lightning Dijital AV Adaptörü (ayrı satılır) gibi Lightning aksesuarlarını da destekliyor.

Öne Çıkan Özellikler

Apple tarafından tasarlandı
iPhone 11 için Smart Battery Case ile %50’ye kadar daha uzun pil ömrü*

Kutunun İçindekiler
  • iPhone 11 için Smart Battery Case
Sistem Gereksinimleri
  • iOS 13.2
Uyumluluk
  • iPhone 11