iPhone 13 Pro Max MagSafe Özellikli Şeffaf Kılıf - MM313ZM/A

Tükendi
Sadece %1 kaldı
SKU
G194252781555
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta içi 24 Saat içinde kargoda
Sku : 194252781555
iPhone 13 Pro Max MagSafe Özellikli Şeffaf Kılıf - MM313ZM/A
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin

Genel Bakış

İnce ve hafif. Üstelik kolayca kavranabiliyor. Apple tasarımı bu kılıf ekstra koruma sağlarken iPhone 13 Pro Max’in göz alıcı renklerini de ön plana çıkarıyor.

Optik olarak şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretildiği için tuşların üzerine tam oturarak rahat bir kullanım sağlıyor. Hem iç hem dış yüzeyine, çizilmelere dayanıklı kaplama uygulanıyor. Tüm malzemeler ve kaplamalar zamanla sararmayı önleyecek şekilde optimize ediliyor.

iPhone 13 Pro Max ile mükemmel bir şekilde hizalanan yerleşik mıknatıslar sayesinde bu kılıf her seferinde inanılmaz kolay takılıyor ve daha hızlı kablosuz şarj imkanı sunuyor. Şarj etmeniz gerektiğinde iPhone’unuzu kılıfından çıkarmak zorunda kalmadan MagSafe şarj aygıtınıza veya Qi sertifikalı şarj aygıtınıza yerleştirmeniz yeterli.

Tüm Apple tasarımı kılıflar gibi bu kılıf da tasarım ve üretim aşamalarında binlerce saat boyunca test ediliyor. Yani harika görünmesinin yanı sıra iPhone’unuzu çizilme ve düşmelere karşı da en iyi şekilde koruyor.

Kutu içeriği

  • iPhone 13 Pro Max için MagSafe özellikli Şeffaf Kılıf

Uyumluluk

  • iPhone 13 Pro Max