JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık

Sadece %1 kaldı
SKU
G6925281964367
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık - Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

70 yılı aşkın sürelik deneyimiyle ses ekipmanları sektörüne yön veren ürünler hazırlayan JBL, tamamen kablosuz kulak içi kulaklık edinmek isteyenleri JBL Tune T220 TWS Bluetooth kulaklık - siyah modeliyle karşılıyor. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarla uyumlu olan ve saniyeler içerisinde eşleştirip değerlendirebileceğiniz model, konforlu kullanım sağlayan tuşlarıyla da beğeni topluyor. Her an her yerde, dilediğiniz şarkıları dinleyip telefonunuza gelen aramaları yanıtlamanıza imkân tanıyan ürün, yolculuklarınızın daha keyifli hâle gelmesine yardım ediyor.

JBL İmzalı “Pure Bass” Teknolojisi ile Tanışın
Dinlediğiniz müziğin tarzından bağımsız olarak en iyi dinleme deneyimini yaşayabilmeniz adına her bir kulaklık içerisine yerleştirilen 12,5 mm’lik birer adet sürücüyle harikulade sesler oluşturan model, JBL Pure Bass ile güçlü baslar sunuyor. Özellikle EDM gibi bas tonlarının ağırlıkta olduğu eserlerle zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız, ürünün performansı sizleri memnun edebiliyor. Dinamik frekans aralığı 20 Hz ila 20 kHz arasında olan sürücüler, gerek düşük gerekse yüksek frekanslardaki sesleri etkileyici biçimde işitebilmenize olanak veriyor.

JBL Tune T220 TWS, Dâhilî Mikrofonla Geliyor
Gelen aramalara zahmetsizce yanıt verebilmeniz için üzerinde yerleşik mikrofon bulunan kulaklıklar, sesinizin karşı tarafa olması gerektiği şekilde iletilmesini sağlıyor. Araç kullanırken, hafif antrenmanlar gerçekleştirirken ya da telefonunuza ulaşamayacağınız anlarda eller serbest modunda görüşmeler yapmanız, JBL Tune T220 TWS ile mümkün oluyor. Çevresel unsurlardan kaynaklanabilecek gürültüleri en aza indirerek görüştüğünüz kişinin sesinizi en net hâliyle duyabilmesine imkân tanıyan model, konuşmanızın tamamlanmasının ardından müziğinizi çalmaya devam edebiliyor. Zarif ve ergonomik tasarımıyla saatlerce kulağınızdan çıkarmadan kullanabileceğiniz ürün, bu yönüyle de müzik tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Geniş Kapasiteli Batarya ile Uzun Soluklu Kullanım Olanağı
Şarj kabı yardımıyla bataryasını tam doluluğa ulaştırabileceğiniz kulaklıklar, geniş kapasiteli bataryaları sayesinde saatler boyunca kesintisiz kullanım sağlıyor. Eğer dinleme süresini çok daha fazla yükseltmeyi planlıyorsanız, şarj kabının bataryası bu noktada size yardım ediyor. Zira ürünün kabının sunduğu toplam şarj sayesinde kullanım süresi 20 saate yaklaşıyor. Şarj kabı tamamen boş durumdayken 2 saatten az zamanda tam olarak doldurulabiliyor. Kutu içerisinden çıkan Micro USB kablosundan destek alarak şarj edebileceğiniz kap, şık tasarımı ve taşınabilirliğe uygun yapısı sayesinde çantanızda kendine yer bulabiliyor.

Bluetooth 5,0 ve Gelişmiş Bluetooth Profilleriyle Kusursuz Aktarım
Akıllı cep telefonu ya da tabletinizdeki sesleri, aslına en yakın hâliyle duyabilmeniz için özel olarak yapılandırılan JBL Tune T220 TWS, Bluetooth 5,0 teknolojisinden gücünü alıyor. Ses kaynağından 10 metreye kadar uzaklıktayken bile sorunsuz şekilde veri aktarımını sürdüren model, yeni nesil Bluetooth profilleriyle dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli ses aktarımı için A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6 gibi profillerle zenginleştirilen ürün, Hi-Fi meraklılarının da takdirle karşıladıkları kulak içi kulaklıklardan birine dönüşüyor.

Akıllı Cihazlarınızdaki Dijital Kişisel Asistanlarınızı JBL ile Yönetin
Gündelik yaşantınızın bir parçası hâline gelen dijital kişisel asistanlarınızı yönetmeniz, JBL Tune T220 TWS ile daha da kolaylaşıyor. Akıllı cihazlardan uzak olunsa dahi ürün üzerindeki mikrofonlardan destek alınarak kişisel asistanlar etkinleştirilebiliyor ve ilgili asistanlara, arzu edilen komutlar verilebiliyor. Asistanların sesli geri bildirimleri, kulaklık aracılığıyla duyulabiliyor.

Gerek tasarımı gerekse sunduğu teknik özelliklerle JBL deneyimini başarıyla yansıtan JBL Tune T220 TWS, daha önce kablolu kulaklık kullanan ancak aynı tecrübeyi kablosuz olarak yaşamayı hedefleyenlerin yönelebilecekleri çözümler arasında yer alıyor. Erişilebilir fiyatı sayesinde kısıtlı bütçeli kullanıcıların da alışveriş listelerine giren model, yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Öne Çıkan Özellikler

19 Saate Kadar Birlikte Çalma: Ses Hiç Durmuyor
JBL TUNE 220TWS Kulakiçi Bluetooth Kulaklıklar, size 3 saate kadar kesintisiz ses sunmaktadır. İlave olarak küçücük şarj çantası ile 16 saate kadar ek kullanım süresi sunmaktadır.

Bağlı Kalın, Ama Kablolu Değil
Sinir bozucu kablolardan kurtulun. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde müziğiniz kulağınızda. iPhone ve Android cihazlarla uyumlu olarak hem müzik dinleyip hem de telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gün Boyu Kullanım İçin Tasarlanmıştır
Onları kulaklarınızda kesintisiz tutmak isteyeceksiniz. JBL TUNE 220TW, konforlu ergonomik tasarımı, tüm gün kullanımınız dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Hareket Halindeyken Kolay Kontroller
JBL TUNE 220TWS, dinlediğiniz parçayı değiştirmek, çalmak, duraklatmak, sesli komut vermek ve çağrı almak için sağ ve sol kulaklıktaki kullanışlı kontroller ile her şeyi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Yok
  • Bluetooth Versiyon: 5.0
  • Çift Telefon Desteği: Yok
  • Kulaklık Tipi: Stereo
  • Müzik Dinleyebilme: Var
  • Suya & Tere Dayanıklı: Hayır