Logitech MX Anywhere 3 Mac için Kompakt Kablosuz Performans Mouse

Sadece %1 kaldı
SKU
G5099206092969
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Logitech MX Anywhere 3 Mac için Kompakt Kablosuz Performans Mouse - Soluk Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

MAC İÇİN TASARLANMIŞTIR
Mac'inizde ve iPad'inizde sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış Mac için MX Anywhere 3 ile Mac'inizden daha fazla yararlanın. İster evde ister kafede isterseniz de havaalanı bekleme salonunda olun, Mac için MX Anywhere 3 hareket hâlindeki yaratıcılar için üstün mouse'tur.

KAYDIRMA TEKERLEĞİ YENİDEN KEŞFEDİLDİ
Tamamen yeni MagSpeed Elektromanyetik kaydırma, tek bir pikselde duracak kadar hassas ve bir saniyede 1.000 satır kaydıracak kadar hızlıdır. Ayrıca neredeyse hiç ses çıkarmaz.

Tekerleğin makine ile işlenen çeliği üstün dokunsallık ve ideal bir ağırlık sunarak hissettiğiniz ancak duymadığınız dinamik bir eylemsizlik sağlar.

HER YERDE KULLANIM RAHATLIĞI
Mac için MX Anywhere 3, elinize uyacak şekilde biçimlendirilmiş kompakt ve düşük profilli bir tasarıma sahiptir; böylece işiniz nerede olursa olsun saatlerce konfor sağlar. Yanlardaki silikon kavrama yerleri sayesinde her zaman yumuşak bir dokunuş sunar.

Mac için MX Anywhere 3, üstün düzeyde özgürlük sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilir ve sonrasında kolayca temizleyebilirsiniz.

CAM DAHİL HER YERDE İZLEME ÖZELLİĞİ
Mac için MX Anywhere 3, cam 2minimum 4 mm cam kalınlığı dahil olmak üzere neredeyse her yüzeyde kullanılabilir. Böylece masada, kafede veya koltukta bile kusursuz bir şekilde çalışabilirsiniz.

USB-C’DEN USB-C’YE ŞARJ
USB-C'den USB-C'ye şarj kablosu kullanışsız donanım kilitlerine ihtiyaç duymadan doğrudan Mac'inize bağlanır. Mac için MX Anywhere 3, tam şarj olduğunda 70 güne kadar açık kalır ve bir dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım sunar.

MODERN TASARIM, BİRİNCİ SINIF MALZEMELER
MX Anywhere 3, Mac kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. Açık Gri renkte şık bir kaplamaya sahip Mac için MX Anywhere 3 iMac, MacBook ve iPad cihazlarınızla kusursuz bir uyum sağlar.

Öne Çıkan Özellikler

iPad İLE ÇALIŞIR
Mac için MX Anywhere 3, iPadOS ile uyumludur, yani iPad'inizi bir bilgisayar gibi kullanırken veya çok cihazlı kurulumunuzun bir parçası olarak MX'in gelişmiş işlevselliğinden yararlanabilirsiniz1İzleme, kaydırma ve düğme özelleştirme işlevleri iPadOS tarafından yönetilir ve kullanılan uygulamanın desteğine tabidir.

FLOW ÖZELLİKLİ
macOS ve Windows® işletim sistemlerinde birden fazla bilgisayarı yönetin. Bilgisayarlar arasında metin, görüntü ve dosyaları sorunsuz olarak aktarın.

GÖRÜNTÜLÜ ARAMALAR İÇİN HAZIR
Microsoft Teams ve Zoom için önceden tanımlanmış ayarlarla toplantıları kolaylaştırın. Mac için MX Anywhere 3 cihazınızın sol tarafındaki iki düğme ile videonun anında sesini kapatın ve videoyu başlatın/durdurun.

ÇEVREYE DUYARLI AMBALAJ
Kutu yalnızca FSC® sertifikalı kâğıt içerir. Daha fazla bilgi için lütfen www.logitech.com/sustainability sayfasına bakın.

Kutu İçeriği

 • Mouse
 • USB-C şarj kablosu (USB-C'den USB-C'ye)
 • Kullanıcı Belgeleri

Teknik Özellikler

 • Boyutlar
  Yükseklik: 100,5 mm
  Genişlik: 65 mm
  Derinlik: 34,4 mm
  Ağırlık: iPad (7. nesil)
 • Sistem Gereksinimleri
  Bluetooth®
  Gerekli: Bluetooth Low Energy
  macOS 10.15 veya üzeri
  iPadOS 14 veya üzeri 4
 • Sensör teknolojisi
  Darkfield yüksek hassasiyet
  Nominal değer: 1000 dpi
  DPI (En düşük ve en yüksek değer): 200-4000 dpi
 • Düğmeler
  6 tuş (sol/sağ tıklama, geri/ileri, tekerlek modu değiştirme, orta tıklama)
  Kaydırma Tekerleği: Evet, otomatik geçiş ile
  Yatay kaydırma: – Yatay kaydırma: tekerleği döndürürken yan düğmeyi basılı tutarak
  Kablosuz çalışma mesafesi: 10 m
 • Pil
  Yeniden şarj edilebilir Li-Po (500 mAh) pil
  Pil: Bir kere şarj etme ile 70 güne kadar Bir kere şarj etme ile 70 güne kadar bir dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım olanağı elde edin.
 • İsteğe bağlı yazılım
  Logitech Options ve Logitech Flow