Logitech MX Keys Aydınlatmalı Kablosuz Klavye

Sadece %1 kaldı
SKU
G5099206090446
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Logitech MX Keys Aydınlatmalı Kablosuz Klavye - Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Mac'inizde ve iPad'inizde sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış Mac için MX Keys ile tanışın. Uzay Grisi kaplamalı, Mac için MX Keys arkadan aydınlatmalıdır, değişen aydınlatma koşullarına uyum sağlar, verimlilik, dayanıklılık ve hassasiyet için tasarlamıştır.

MÜKEMMEL TUŞ VURUŞLARI. MAC DÜZENİ.

Küresel biçimli tuşlar parmak uçlarınızın şekline uygun tasarlanmıştır ve Mac'e özgü lazer tuş baskılıdır.

Tuşun neresine basarsanız basın yuvarlak kenarları sayesinde tuşların konumunu kolayca algılarsınız. Tüm tuşlara uygulanan mat kaplama ile parmaklarınızı yüzey üzerinde zahmetsizce gezdirebilirsiniz.

BİRDEN FAZLA BİLGİSAYAR, TEK AKIŞ

MX Keys, Mac için MX Master 3'ünüzü bir Mac'ten diğerine takip eder, böylelikle birden çok cihazda sorunsuz tek bir iş akışı içinde yazı yazabilirsiniz.

Bilgisayarlar ile Mac arasında ve Windows® işletim sistemlerinde1macOS ve Windows üzerinde kullanılabilen Logitech Options yazılımı gerekir. dosya, belge ve resim aktarın.

USB-C İLE ŞARJ EDİLEBİLİR

MX Keys, tam şarj olduğunda 10 güne kadar veya arka plan ışığı kapalıyken 5 aya kadar açık kalır. Pil ömrü kullanıcıya ve bilgisayar kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir Gücü doldurmak için USB-C şarj kablosu kullanın.

Öne Çıkan Özellikler

UZAY GRİSİ KAPLAMA

Uzay Grisi kaplamalı Mac için MX Keys'in görünüşü Mac ekosisteminize mükemmel bir şekilde uyar.

EASY-SWITCH ETKİN

Klavyenizi üç cihazla eşleştirebilir ve Easy-Switch™ düğmesine basarak bu cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınız, masaüstünüz veya tabletiniz için tek bir MX Keys kullanın.

DİKKAT: FILEVAULT

FileVault, bazı Mac bilgisayarlarda bulunan bir şifreleme sistemidir. Etkinleştirildiğinde, henüz oturum açmadıysanız Bluetooth® cihazlarının bilgisayarınızla bağlantı kurmasını engelleyebilir. FileVault’u etkinleştirdiyseniz klavyenizi kullanmak için verilen USB alıcısını kullanmanızı öneririz.

Teknik Özellikler

 • Klavye
  Yükseklik: 131,63 mm
  Genişlik: 430,2 mm
  Derinlik: 20,5 mm
  Ağırlık: 810 g

 • Unifying USB Alıcı
  Yükseklik: 18,4 mm
  Genişlik: 14,4 mm
  Derinlik: 6,6 mm
  Ağırlık: 2 g

Sistem Gereksinimleri

 • Unifying USB Alıcı
  Gereken: kullanılabilir USB bağlantı noktası
  macOS 10.15 veya üzeri

 • Bluetooth
  Gerekli: Bluetooth Low Energy
  macOS 10.15 veya üzeri
  iPadOS 14 veya üzeri 3Cihazın temel işlevleri, Windows® ve macOS dışındaki sistemler için yazılım olmadan desteklenecektir
  iOS 13.4 veya üzeri 4Cihazın temel işlevleri, Windows® ve macOS dışındaki sistemler için yazılım olmadan desteklenecektir

Kutu İçeriği

 • Klavye
 • Unifying USB Alıcı
 • USB-C şarj kablosu (USB-C'den USB-C'ye) Kullanıcı belgeleri