Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!

İşCep veya Maximum Mobil’den gurgencler.com.tr ve Gürgençeler mağazalarında 1 - 14 Şubat 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 7.500 TL ve üzeri her alışverişe 250 TL, toplamda 500 TL indirim kazanın!

İşCep veya Maximum Mobil’den gurgencler.com.tr ve Gürgençeler mağazalarında 1 - 14 Şubat 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 7.500 TL ve üzeri her alışverişe 250 TL, toplamda 500 TL indirim kazanın!


BAŞLANGIÇ - BİTİŞ TARİHLERİ


01.02.2023 - 14.02.2023


Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılımınızı ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiziniz.

Kampanya Detayları

Kampanyaya dâhil olan kartlar:

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler:

Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 

Ek Koşullar:

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 7.500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

 Gürgençler  ve İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.