MM2L2TU/A iPad Pro 9.7" Akıllı Klavye - İng Q

stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
G888462815697
Hızlı, ücretsiz ve temassız teslimat Ücretsiz ve kolay iade En geç 3 iş günü içinde kargoda
[888462815697] MM2L2TU/A iPad Pro 9.7inç Akıllı Klavye - İng Q
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Kelimenin tam anlamıyla yepyeni bir klavye.
Klavye, birçok insan için çalışmanın veya düşünceleri yazıya dökmenin pratik bir yolu olmaya devam ediyor. Hem 9.7 inç hem de 12.9 inç iPad Pro modelleri için sunulan Smart Keyboard, düğmeleri, fişleri ve hatta eşleştirmeyi bile gereksiz kılan yeni teknolojiler içeriyor. Böylece, işlevsellik ve taşınabilirliğin mükemmel birleşimini sunuyor.

Kullanmak kolay, taşımak çok daha kolay.
İhtiyaç duyduğunuzda Smart Keyboard’u kolayca açın. Kullanmadığınız zamanlarda katlayın, iPad Pro’nuz için ince ve hafif bir kapak haline gelsin. Zarif tasarımı sağlam mı sağlam. Günlük kullanıma dayanıklı. Ve 23’üncü taslağınıza da.

Kısayollar parmaklarınızın ucunda.
iOS 9, Smart Keyboard ile mükemmel bir uyum içinde çalışır ve iPad Pro’nuzda çeşitli QuickType özelliklerinden yararlanabilmenizi sağlar.

Birkaç dokunuşla metni kalın, italik veya altı çizili olarak biçimlendirin, hatta kopyalayın ve yapıştırın. Ekrandaki Kısayol Çubuğu üçüncü taraf uygulamalar için de özelleştirilebilir; böylece ihtiyaç duyduğunuz araçlar her zaman ihtiyaç duyduğunuz yerde olur.

Smart Keyboard’daki tanıdık klavye kısayollarını kullanarak, iPad Pro’nuzda uygulamalar arasında geçiş yapmak veya Arama’yı açmak gibi birçok faydalı komutu gerçekleştirebilirsiniz. Hatta uygulamaların kendi yerleşik kısayollarını kullanarak da uygulamalarınızla etkileşime geçebilirsiniz. Command tuşuna basılı tutarak herhangi bir uygulamada desteklenen kısayolları görebilirsiniz.

Fiş yok.Düğme yok.Eşleştirme yok.
Smart Connector, iPad Pro ile Smart Keyboard arasında hem veri hem de güç akışı sağlar. Pil veya şarj gerektirmez. Smart Keyboard’u takın ve yazmaya başlayın. Çıkardığınızda, ekran klavyesi otomatik olarak tekrar belirir.

Gücünü, güçlü bir iletişimden alıyor.
Smart Connector’dan en iyi şekilde yararlanmak için, çift yönlü güç ve veri akışına olanak veren benzersiz bir iletken kumaş tasarladık. Koruyucu poliüretan dış yüzey ve yumuşak mikrofiber astar arasına yerleştirilen bu kumaş, Smart Keyboard’u tam anlamıyla sıra dışı yapıyor.

İnovasyonda gövde gösterisi.
Geleneksel klavyelerin aksine, tuşların arasında kırıntıların veya kahvenin kaçabileceği boşluklar yok. Bunun yerine, tuşların lazerle işlendiği, özel dokunmuş, dayanıklı tek bir kumaş tabakası var. Bu kumaş, tuşların yay gibi gergin durmasını sağlayarak geleneksel mekanizmalara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Üstelik, suya ve lekeye dayanıklı bir yüzeyle kaplı.