Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!

Paraf ile Gürgençler’de 500 TL’ye varan ParafPara ve Vade Farksız 3 Taksit imkanı. 

Paraf ile Gürgençler’de 500 TL’ye varan ParafPara ve Vade Farksız 3 Taksit imkanı.


BAŞLANGIÇ - BİTİŞ TARİHLERİ


03.05.2024 - 14.05.2024

NASIL KAZANIRIM


3-14 Mayıs 2024 tarihleri arasında Gürgençler Apple mağazalarında ve gurgencler.com.tr web adresinde Paraf POS’tan tek seferde yapılacak 5000 TL ve üzeri alışverişinize 250 TL ; 10.000 TL ve üzeri alışverişinize ise 500 TL ParafPara verilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da GURGENC yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

Kampanya Detayları


 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi SMS’le bildirilecektir. Kazanılan ParafPara’lar, işlem yapılan tarihten bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile bir kez yararlanabilir ve en fazla 500 TL ParafPara kazanabilir.
 • Kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz 2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 22 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
 • Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
 • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
 • Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Halk Bankası ve Gürgençler kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.