Sennheiser PXC 550 Seyahat Kulaküstü Kulaklığı Siyah

Sadece %1 kaldı
SKU
G4044155207484
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Sennheiser PXC 550 Seyahat Kulaküstü Kulaklığı Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

PXC 550 Wireless Her Koşulda, her şekilde birçok yolculuk yaptınız, fakat hiçbir şey PXC 550 Wireless ile yolculuk yapma tecrübesinin yerini tutamaz. PXC 550 ile hareket halindesiniz ama her zaman bağlantıdasınız. Seyahatlerde PXC 550 sizin ideal yol arkadaşınız: Sizi bağlantıda ve konforda tutan.

Seyahatlerinizi Dönüştürün. Birinci Mevkiye Terfi Edin
Seyahatinize hitap eden müzik daha da zenginleşti ve daha samimi hale geldi. PXC 550 Wireless 70 yıldır endüstrideki trendleri belirleyen, seste dünya lideri olan Sennheiser tarafından geliştirildi. Dolayısıyla sesten hiç taviz verilmedi: her ses seviyesinde derin, canlı, otantik ve güçlü. Üstün ve yüksek kaliteli performansıyla, PXC 550 Wireless favori albümünüze ya da filminize hayat katıyor.

Sennheiser’ın ünlü ses imzasını bu yüksek performanslı seyahat kulaklığıyla tecrübe edin.

Size Özel Ses Salonunun Keyfini Çıkarın
Dünya çok gürültülü bir yer olabilir. PXC 550 Wireless ile Dünya’ya kapılarınızı kapatabilirsiniz. Sennheiser’in NoiseGard™ Hibrit uyarlamalı gürültü önleyicisi ile en kaotik ortamlarda bile size özel işitsel bir alan kurar: Etrafınızdaki gürültü arttıkça, gürültü engelleme özelliği de güçlenir ve size en konforlu dinleme tecrübesi sunar. PXC Wireless’in 30 saate varan olağanüstü şarj ömrü sayesinde, tek şarj ile kişisel ses salonunuzdan ayrılmadan, Dünya’yı turlayabilirsiniz.

30 saate kadar şarj ömrü, kulaklık kablo ile bağlanıldığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zamandır. Bluetooth ile bağlantı sağlandığında ve gürültü engelleme özelliği aktif olduğu zaman şarj ömrü 20 saattir. Kesin şarj ömrü, kullanılan ses şiddeti ve ortam gürültüsü gibi faktörlerden etkilenerek hesaplanmıştır.

Doğru Bir Karar: Özgürce Hareket Etmeyi Seçmek
Aynı anda seyahat etmek ve müzik dinlemek, özgürce hareket ederken en iyi hissiyatı sağlar. PXC 550 Wireless de size bunu sağlar. Kablonun yerine, yüksek teknoloji ses iletiminde en iyi sesi veren çözümleri içeren bağlantı özelliği ve Yakından Bağlantı (NFC) özelliği sayesinde, bu özelliği barındıran cihazlarla PXC 550 Wireless’ı bağlamak, onu dinlemek kadar eğlencelidir. Yine de PXC 550, kutu içeriğinde bulunan kablo ile de kullanıabilir.

İletişim Merkezinizi Zahmetsizce Kontrol Altında Tutun
PXC 550 Wireless, kişisel ve iş çağrılarınız için rakipsiz konuşma berraklığı sağlar. Ortam gürültülerini belirleyip, filtreleyerek, bulunduğunuz ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, karşı tarafın sesini mükemmel bir şekilde algılamanızı sağlar. İletişim merkezinizin kontrolü için, dokunmaya duyarlı trackpadler kulak kapsüllerine yerleştirilmiştir. Böylece, sesinizi kontrol etmek doğal ve zahmetsizdir.

Konforun Şeklini Hissedin
Endüstrideki en hafif kulaklıklardan biri olan PXC 550 Wireless, en uzun dinleme süreleri ve ultra taşınabilirlik için dizayn edilmiştir. En rahat kullanımı garantilemek için, yüzlerce kulağı ölçtük ve kulaklığı, kulak kapsüllerinin özel şeklini ve kafa bandının yapısını ortalama boyutlara göre dizayn ettik. Katlanabilen iskeleti sayesinde, kulaklığı katlayıp, stil sahibi, kolay taşınabilir taşıma çantasına kaldırabilirsiniz. Üstün konfor ve sınıfında lider dizayn: iki tarafın da en iyisi.

Öne Çıkan Özellikler

Dokunmaya Duyarlı Trackpad
Kulak kapsüllerine entegre edilmiş trackpedler, size, hareket halindeyken ses kontrollerinden, parça atlamaya ve çağrı cevaplamaya kadar bir parmak hareketiyle mükemmel kontrol sunar.

Dahili Ses Limitleme
PXC 550 Wireless, ani ve çok yüksek ses şiddeti artışlarını engelleyen dahili ses limitleyiciye sahiptir. Böylece cihazınızı görevlilerin anons için de kullandığı uçak eğlence sistemlerine bağladığınızda ani ve yüksek şiddete sahip seslerden korunacaksınız.

CapTune Desteği
PXC 550 Wireless, Sennheiser’ın yüksek kaliteli müzik çaları ve güçlü ses ayarlama uygulamasını desteklemektedir. Böylece müziğinizin yarattığı hissi kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Katlanabilir Kontrol
PXC 550 ihtiyaçlarınızı sorunsuzca öngörür; katlamasını açtığınızda otomatik olarak açılır, bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak şarkıyı duraklatır ve katladığınızda otomatik olarak kapanır.

Kutu İçeriği

 • 1 adet PXC 550 kulaklık
 • 1 adet standart kablo
 • 1 adet USB kablo
 • 1 adet IF (Uçak) Adaptörü
 • 1 adet taşıma çantası

Teknik Özellikler

 • Empedans Aktif : 490 Ohm / Pasif 46: Ohm
 • Frekans Aralığı (Hoparlör) : 17 Hz - 23.000 Hz
 • Toplam Harmonik Bozulma (THD) : < 0,5 % (1kHz, 100dB)
 • Bluetooth Versiyonu ve Profiller : Bluetooth 4.2 - HSP v.1.2 / HFP v.1.6 / A2DP v.1.3 / DIP v.1.3
 • Ses Şiddet Seviyesi (SPL) : 110 dB
 • Takma Şekli : Kafa Üstü
 • Kapsül Tipi : Kulak Çevreleyen
 • Bağlantı Tipi : Bluetooth ve 3.5mm açılı giriş
 • Sürücü ve Kulaklık Tipi : Dinamik Sürücü / Kapalı Kulaklık
 • Baskı Miktarı : 3N
 • Mikrofon Ses Alım Yapısı : 3 Mikrofon, Hüzmeleme Teknolojisi
 • Şarj Süresi : 3 saat
 • Kullanım Süresi : 30 saat
 • Ağırlık : 227g