Spor Vakti!

1- Apple Watch SE Nike

Mükemmel bir fitness arkadaşı. Sınırlarınıza meydan okuyacak antrenmanlar. Apple Watch Nike SE antrenmanlarınızı takip etmeniz için gelişmiş sensörler sayesinde sizin için her şeyi rahatlıkla yapabilir. Toza ve suya dayanıklılığı sayesinde rahatça kullanabileceğiniz bir üründür. Antrenmanlarınızı ölçün ve en üst seviyeye taşıyın. Bisiklet, koşu, yüzme, ağırlık kaldırma ve çok daha fazlası. Neredeyse her aktivitede yanınızda. Bu saat tam sizlik bir ürün.

2-Targus Geolite 15.6" Sırt Çantası

Spora giderken tüm eşyalarınızı güvenli şekilde taşıyabileceğiniz Targus Geolite 15.6" Sırt Çantası, son derece hafif, uzun ömürlü malzeme yapısıyla günlük kullanım için ideal bir ürün. Dayanıklı malzeme ve stil karışımı, kompakt ve sofistike tasarımlarda yeterli depolama kapasitesi sunan bu ürün ayarlanabilir omuz kayışlarının konforu ve önden fermuarlı cebin sağladığı güven ile kullanışlı bir üründür. Spora giderken eşyalarınızı da rahat bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz çantamızda hazır.

 3- Beats Flex Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Beats Flex, günlük yaşamınıza tam uyum sağlayacak kadar esnektir. İster müzik dinleyin, ister aramaları yanıtlayın veya sosyal medya hesabınızda gezinin, her zaman bir sonraki adıma hazır olacaksınız. Kulaklıklar kulağınızdayken otomatik olarak müzik çalan ve boynunuzda birbirlerine bitişik haldeyken duraklatan manyetik kulaklık uçları müzik dinlemeyi çok daha kolay hale getirir. Flex-Form kablo, dayanıklı Nitinol yapısıyla tüm gün rahatlık sağlarken dört kulaklık ucu seçeneği kulaklıkların kulağınıza tam oturmasını sağlar. Takılı değilken cebinizde veya çantanızda kolayca taşınacak şekilde sarılabilen Beats Flex’in manyetik kulaklık uçları, kulaklıkların dolaşmasını önler.

4- JBL Clip 4 Taşınabilir Hoparlör 

Spordayken yüksek sesli bir şekilde müzik dinlemek çok motivasyon arttırıcı olabilir bunun için JBL Clip 4 yeni tasarımı, canlı renkleri ve şaşırtıcı derecede zengin JBL Original Pro Sound ses kalitesi ile huzurlarınızda.  Eşsiz oval şekli sayesinde elinize kolayca oturur, tam entegre kancası ile sevdiğiniz şarkıları istediğiniz yerde dinleyebilmenizi sağlar. Dilerseniz çantanıza, kemerinize veya bir ağaç dalına asabilir, müziğin tadını dilediğiniz yerde çıkarabilirsiniz. Suya, toza dayanıklı sağlam yapısı ve 10 saate kadar oynatma süresi ile keşfettiğiniz her yerde müzik hep sizinle!

5- AirTag

Spor yaparken eşyalarımızın güvende olmasını hepimiz isteriz. Sizin için çok güzel bir ürünümüz var. AirTag ile eşyalarınızı bulmak inanılmaz kolay hale geliyor. Birini anahtarlarınıza takın, diğerini sırt çantanıza atın. Bul uygulamasıyla eşyalarınızın nerede olduğunu görün. Bu kadar basit. Üstelik Bul uygulaması sayesinde
Apple aygıtlarınızı da takip edebiliyor, ailenizin ve arkadaşlarınızın nerede olduklarından haberdar olabiliyorsunuz.