Anker Eufy Robovac L70 Islak Kuru Süpürge T2190

Sadece %1 kaldı
SKU
G194644015831
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Anker Eufy Robovac L70 Islak Kuru Süpürge T2190
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

RoboVac, ekstra vakum gücü gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artıran BoostIQ Teknolojisine sahiptir. Birden fazla temizleme modu ve otomatik temizleme planlaması ile RoboVac, zahmetsiz ve kapsamlı bir temizlik sağlar.

Düzenli olarak yapılan aktivitelerden biri olan temizliğe çeşitli sebeplerden dolayı zaman ayırmanız zor olabilir. Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid Akıllı Robot Süpürge - Silme ve Süpürme - Laser Navigasyon Wi-Fi Uygulama Destekli HEPA Filtreli, evinizi yorulmadan temizlemenizi sağlayarak evinizdeki en güvendiğiniz yardımcınız olmaya aday bir üründür.

Fonksiyonel Bir Temizlik
Bu robot süpürge, 2200Pa emiş gücüne sahiptir. Böylece hiç zorlanmadan düz ve sert zeminlerle birlikte halıların üzerini de temizleyerek geriye herhangi bir şey bırakmaz. Cihaz, 18 mm’ye kadar olan engelleri aşarak etkili bir temizlik sağlar. 3-5 saat içerisinde şarj olan süpürge 150 dakika boyunca çalışır.
Hybrid Akıllı Robot Süpürgenin sadece süpürme değil, silme özelliği de mevcuttur. Otomatik su kontrolü ile suyu dökmeden etkili bir şekilde temizlik yapar. Bu akıllı süpürgeyi EufyHome uygulaması üzerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde sanal sınırlar belirleyebilir ve süpürgenin sadece istediğiniz yerleri temizlemesini sağlayabilir; zemine göre güç ayarını değiştirebilirsiniz.
BoostIQ teknolojisi sayesinde halılara kolayca çıkan bu süpürge; aynı zamanda ekstra vakumlama özelliğine da sahiptir. Ayrıca cihazdaki hassas hedefleme teknolojisi, temizliği duraklattığı noktaya geri dönmesini sağlar.
Sesinizle veya telefonunuzu kullanarak kontrol edebileceğiniz bu süpürgenin 3'ü 1 arada yıkanabilir filtresi vardır. Bu filtre sayesinde cihaz çok fazla bakıma ihtiyaç duymaz.

Verimli Temizlikte Yeni Dönem
Dahili iPath lazer navigasyon ve A.I harita teknolojisi ile şimdiye kadarki en verimli temizliği sağlar

2200Pa Emiş Gücü
2200Pa emme gücü ile her seferinde kapsamlı bir temizlik.
BoostIQ Teknolojisi
BoostIQ teknolojisi ile düz zeminden halıya kolayca geçerken, Ekstra vakumlama gücü gerektiğinde ise emiş gücünü otomatik olarak artırarak yüksek performanslı temizlik sağlar.

Akıllı Mop Teknolojisi
Otomatik su kontrolü ile dökülmeden etkili temizlik sağlar.

Ayarlanabilir Paspas Gücü
EufyHome Uygulaması üzerinden zemine göre güç ayarı yaparak en doğru temizliği sağlayabilirsiniz.

PinPoint Dönüşü
Hassas hedefleme teknolojisi ile RoboVac'ın temizlemeyi duraklattığı noktaya geri dönmesini sağlar. Şarjı bittiğinde ise temizliğe kaldığı yerden devam etmesini sağlar

Sanal Sınırları Belirleyin
Robovac'ınızın nereyi temizleyip nereyi temizlemeyeceğini belirleyebilirsiniz. Haritadan seçeceğiniz alanlara sanal sınır oluşturarak ilgili alanı pas geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sesli Komutlar* ile Kolay Kullanım
Sesle veya telefonunuzu kullanarak kontrol edin. Ayrıntılı komutlar verin ve RoboVac'ınızın performansıyla ilgili geri bildirim alın. *Google Asistan veya amazn Alexa Gerektirir

Zahmetsiz ve Kolay bakım
Kullanışlı 3'ü 1 arada Yıkanabilir Filtre, daha kolay temizlik ve daha az bakım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Emiş Gücü: 2200 Pa
  • Toz Kapasitesi: 0.45 lt
  • Emiş Türü: Islak, kuru
  • Şarj Süresi: 3-5 Saat
  • Çalışma Süresi: 150 Dakika
  • Kullanım Alanı: Düz Zemin, Halı, Sert Zemin