Baseus Amblight 30.000mAh Digital Display QC 3.0 + 33W + PD 3.0 Powerbank

Sadece %1 kaldı
SKU
50167500
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Amblight 30.000mAh Digital Display QC 3.0 + 33W + PD 3.0 Powerbank-Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Genel Bakış

30.000 mAh devasa kapasitesi sayesinde, telefonunuzu defalarca şarj etmenize imkan sağlayan Baseus Amblight Powerbank Quick Charge 3.0 ve Power Delivery hızlı şarj teknolojilerini destekler.

Type-C PD bağlantı noktasıyla maksimum güç sunan, Baseus Amblight Powerbank yaklaşık 10 saat içinde tamamen şarj edilebilir ve kullanıma hazır hale gelir.

Kasanın ön tarafında, gerçek zamanlı olarak görüntülenen yerleşik bir dairesel LED ekran bulunur. Bu ekranda yüzde olarak şarj seviyesi ve mevcut şarj parametrelerini gösterilir.

Akıllı Çözümler
Bilgiler arasında geçiş yapmak için güç düğmesini kullanmanız gerekir. Bu sayede, Baseus Amblight Powerbank'in ne kadar hızlı şarj edildiği ve powerbanki ne zaman şarj etmeniz gerektiği konusunda size bilgi verecektir.

Type-C bağlantı noktasında 18W'a ulaşabilme özelliği sayesinde durumlarda Macbook bilgisayarları şarj etmek mümkündür.

Baseus Amblight Powerbank Qualcomm şarj teknolojisi standart şarj cihazlarına göre 4 kat daha hız sağlar.

Aynı anda 5 cihazı şarj etme özelliğine sahiptir.

Ek olarak, USB-A / USB-C ile çalışan en popüler cihazlarla çalışmak üzere tasarlanmıştır. Yalnızca iPhone'lar ve Android telefonlar için değil, aynı zamanda kablosuz hoparlörler, fotoğraf ekipmanları, masa lambaları vb. için de kullanılabilir.

Kontrol yonga seti, akımı her cihaza ayarlayarak onu hasardan korur. 7 koruma seviyesi ; Aşırı şarj, deşarj, aşırı ısınma, aşırı akım, kısa devre ve elektromanyetik alana karşı hem aksesuar hem de telefon için tam koruma sağlar.

Yüksek Kalite Malzeme
Baseus Amblight 30.000mAh Digital Display QC 3.0 + 33W + PD 3.0 Powerbank bir dizi güvenlik testinden geçmiş ve çok sayıda sertifika almıştır.

Baseus Amblight Powerbank'in donatıldığı güçlü lityum iyon polimer pil, geleneksel pillere göre hafif ve her şeyden önce verimli bir alternatiftir ve yüksek kaliteli ABS + PC malzemelerinden yapılmış dayanıklı muhafaza, aksesuarın seyahat sırasında güvenliğini sağlar.

Yüksek kaliteli bileşenlerden yapılmıştır. Birinci sınıf çipler, güvenilir lityum polimer piller, son teknoloji sistemler, benzersiz tasarım ve sağlam iki katmanlı kaplama, güvenilirlik ve güvenlik sağlar.

Baseus Amblight 30.000mAh Digital Display QC 3.0 + 33W + PD 3.0 Powerbank, 14,5 x 6,5 x 3,8 cm boyutunda ve 500g ağırlığında kompakt bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler
  • Kapasite : 30000 Mah
  • Ağırlık : 500g
  • Boyut : 14,5 x 6,5 x 3,8 cm