Baseus Cobble15W Qİ Sertifikalı Kablosuz Şarj Cihazı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156215306
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Cobble15W Qİ Sertifikalı Kablosuz Şarj Cihazı-Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış
Şarj ettiği cihazın akım ve voltaj bilgilerini üzerinde bulunan led ekranda gösteren Baseus Cobble 15W Kablosuz Şarj Cihazı, şarj alanını arttıran ve şarj sürecini önemli ölçüde hızlandıran bobinleri ile 15W'a kadar hızlı şarj desteği sağlar.

Akıllı Çözümler
Baseus Cobble 15W Kablosuz Şarj Cihazı, metal nesne algılama teknolojisi ile kablosuz şarj desteklemeyen cihazları algıladığında otomatik olarak şarj akımını keser ve cihazlarınıza zarar vermez.

Yabancı nesneleri otomatik olarak algılayan ve mobil cihazlarınız için optimum performansı otomatik olarak seçen Baseus Cobble 15W Kablosuz Şarj Cihazı, aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli şarj sunar.
8mm'den daha ince kılıflar şarj esnasında kullanılabilmektedir.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Baseus Cobble 15W Kablosuz Şarj Cihazı, yumuşak silikon kaplaması ile mobil cihazınızın güvenliğini sağlar ve şarj sırasında çizilmesini engeller.

Güçlendirilmiş yapısı ile standart kablosuz şarjlardan daha hızlı şarj süresi sunan Baseus Cobble 15W Kablosuz Şarj Cihazı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.


Teknik Özellikler

  • Malzeme : PC + Silikon
  • Giriş : 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 2A
  • Çıkış : 15W
  • Ağırlık : 130 gr.