Baseus Cube Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156278622
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Cube Type-C - Usb3.0*3+Usb2.0*2 Hub Adaptör Koyu Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Bir Type-C bağlantı noktasını 3x USB 3.0 ve 2x USB2.0 bağlantı noktasına dönüştüren Baseus Cube Type-C Hub, aynı anda USB ile çalışan beş farklı cihazı tek bağlantı noktası üzerinden kullanmanızı sağlar.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Cube Type-C Hub, bilgisayarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar ve aynı anda USB ile çalışan beş farklı cihazın kullanımını destekler.

Baseus Cube Type-C Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını desteklemektedir.

Akıllı Çözümler
3x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 bağlantı noktaları ile 5 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Cube Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus Cube Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

1x USB 3.0, 3x USB 2.0 ve 1x Type-C PD bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Cube Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Bu sayede harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus Cube Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Cube Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir.

Baseus Cube Type-C Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum
  • Uyumluluk : Type-C bağlantı noktası olan cihazlar
  • Giriş : Type-C
  • Çıkış : 3x USB 3.0, 2x USB 2.0
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • USB 2.0 Aktarım Hızı : 480 Mb / s
  • Kablo Uzunluğu : ~ 12 cm
  • Ağırlık : 50 gr
  • Boyutlar : 11.25 x 2.85 x 1.85 cm