Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156281486
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen tüm mobil cihazlarınızı şarj edebileceğiniz Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, üzerinde bulunan LED ekranında şarj olan cihazın voltaj ve akım bilgilerini gösterir.

Akıllı Çözümler
Android işletim sistemli mobil cihazlarda 10W, Apple cihazlarda ise 7.5W'a kadar güç sağlayan Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, metal nesne algılama teknolojisi ile kablosuz şarj desteklemeyen cihazları algıladığında otomatik olarak şarj akımını keser ve bu sayede cihazlarınıza zarar vermez.

Yabancı nesneleri otomatik olarak algılayan ve mobil cihazlarınız için optimum performansı otomatik olarak seçen Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli şarj sunar.
8mm'den daha ince kılıflar şarj esnasında kullanılabilmektedir.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, yumuşak silikon kaplaması ile mobil cihazınızın güvenliğini sağlar ve şarj sırasında çizilmesini engeller.

Ufak boyutları ile her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir şarj cihazı olan Baseus Dijital Led Ekranlı Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir ve güçlendirilmiş yapısı ile standart kablosuz şarjlardan daha hızlı şarj süresi sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : PC + Silikon
  • Giriş : 5V / 2A; 9V / 1.67
  • Çıkış : 10W
  • Boyutlar : 10.4 cm x 9.9 cm x 1 cm