Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Display 2xUSB Powerbank

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156214323
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Display 2xUSB Powerbank-Beyaz
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış
Dahili el fenerine ve şarj ettiği cihazları aşırı akımın neden olduğu hasara veya aşırı ısınmaya karşı koruyan akıllı enerji yönetim sistemine sahip olan Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank, üzerindeki 2x USB çıkışları sayesinde aynı anda iki farklı cihazı şarj etmenizi sağlar.

Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank çıkış gücü ile istikrarlı bir şarj sağlamaktadır. 10.000 mAh kapasitesi ve evrensel uyumluluğu ile tüm cihazlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Sadece 225 gram ağırlığında olduğu için her zaman yanınızda yaşıyabileceğiniz bir yapıdadır.

Akıllı Çözümler
Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi birden çok kez şarj etmek mümkündür.

Üzerinde dahili olarak 20 lm gücünde el feneri bulunnan ve erformansı ile dikkat çeken Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank en popüler hızlı şarj teknolojilerini desteklemektedir.

Üzerindeki LCD ekranda pil durumunu gösteren Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank FCC, CE ve ROHS güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Mobil cihazınızı otomatik algılayarak sadece mobil cihazınızın ihtiyacı olduğu kadar güç sağlayan Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank akıllı enerji yönetim sistemine sahiptir.
Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli şarj sunar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli bileşenlerden üretilen Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank eşsiz bir performansa sahiptir.

Baseus Gentleman 10.000 mAh LCD Ekranlı Powerbank, üzerinde bulunan 2x USB çıkışları sayesinde aynı anda iki farklı cihazı şarj etmenize olanak tanır.
Sadece telefon ve tabletler değil, aynı zamanda navigasyon, kulaklık, fotoğraf ekipmanları gibi cihazları da şarj edebilmeniz için de tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık : 225 gr
  • Boyut : 14.3 x 6.5 x 1.1 cm.
  • Pil Kapasitesi ( mAh ) : 10.000 mAh
  • Dijital Ekran : Var
  • Çıkış : USB x2
  • Güç : 10W
  • Giriş : Micro USB