Baseus Multı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156293021
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Multı-Functıonal Hub (Type-C To 3Xusb3.0 Hd4K Pd) Adeptör Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C konnektörlü bilgisayarınızın ya da mobil cihazınızın giriş özelliklerini arttırmak için kullanabileceğiniz Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki bağlantı noktaları sayesinde cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi, veri transferi yapmanızı ve HDMI çıkışı ile görüntüyü aktarmanızı sağlar.

Bilgisayarınızdaki Type-C girişini 3x USB 3.0 ve Type-C PD girişlerine dönüştüren, bu sayede 3 adet 5 Gbps hızında veri aktarımını garanti eden USB 3.0 bağlantı noktası sağlayan Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, 60W gücü destekleyen Type-C PD girişi ile de bilgisayarınızın ve mobil cihazınızın şarjını yenilemenizi sağlar.

Akıllı Çözümler
Hub üzerinde bulunan bağlantı noktaları ile aynı anda ;

- 4K destekli HDMI çıkışı ile bilgisayarınızdaki görüntüyü farklı bir monitöre, televizyona veya projeksiyona aktarabilirsiniz.
- 3 adet USB 3.0 bağlantı noktası sayesinde harici disklerinizi ve USB bağlantı noktası üzerinden çalışan tüm cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hubüzerinde bulunan bağlantı noktalarının her biri ayrı bir çip tarafından kontrol edilir.
Bu sayede bağlantı sayısı arttıkça bile en yüksek performansı garanti eden Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, sinyal kayıplarını ve gecikmeleri önler.

Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütüyü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.
Yüksek Kaliteli Malzeme
Özel tasarımı ve çizilmeyi önleyen temperli cam kullanılan yüzey yapısı ile şık gözüken, hafif ve son derece dayanıklı malzemeden üretilen Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub kompakt boyutlara sahiptir.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus BZ0G Çok Fonksiyonlu Hub, bilgisayarınıza takıldığı anda çalışmaya başlar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + Temperli Cam + ABS
  • Bağlantı Noktaları : 3x USB 3.0, 4K HDMI, USB-C PD
  • Çıkış : 5V / 1.5A (USB 3.0), 20V / 3A (USB-C PD)
  • HDMI Desteği : 4K / 30Hz HD