Baseus Multı

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156293038
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Multı-Functıonal Hub (Type-C To 3Xusb3.0 Hd4K Sd-Tf Pd)Adeptör Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar ya da mobil cihazlarda kullanılabilen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, bir Type-C bağlantı notkasını USB 3.0 standartlarında üç USB, 4K görüntü çıkışını destekleyen HDMI, SD/TF kart okuyucu ve 60W güç dağıtımını destekleyen Type-C PD çıkışlarına dönüştürür.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, Type-C konnektörülü bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

Akıllı Çözümler
3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x SD / TF bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, ekran görüntünüzü televizyon, monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı ve üzerindeki SD / TF hafıza kartı yuvası ile hafıza kartlarınızı kullanmanızı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5 Gb/s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütüyü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

3x USB 3.0 bağlantı noktasına sahip olan Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, akıllı telefonlar, kameralar, tabletler ve çeşitli medya oynatıcılarda kullanılan en popüler hafıza kartlarının kullanımını desteklemektedir.

SD / TF kartlarınızdaki fotoğrafları, videoları veya dosyaları görüntülemek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, hafıza kartları üzerinden okuma ve yazma işlevlerini yerine getirmenizi sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Çizilmeye dayankıklı yüksek kaliteli malzemeden üretilen, ince ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.

Baseus Çok Fonksiyonlu Type-C Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + ABS + cam
  • Uyumluluk : Type-C bağlantı noktası olan cihazlar
  • Giriş : Type-C
  • Çıkış : 3x USB 3.0, 1x HDMI 4K, 1x Type-C PD, 1x SD / TF
  • USB 3.0 Aktarım Hızı : 5 Gb / s
  • HDMI Desteği : 4K 30 Hz
  • Type-C Çıkışı : 87W
  • Kablo Uzunluğu : 15 cm
  • Ağırlık : 82 gr
  • Boyutlar : 11.8 x 4.5 x 1 cm