Baseus Multıfunctıonal Hub (Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156293014
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Multıfunctıonal Hub (Type-C To 2 X Usb3.0 Hdmı Pd Iwatch Wıreless Şarj Gri
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Type-C konnektörlü bilgisayarınızın giriş özelliklerini arttırmak için kullanabileceğiniz Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub, üzerindeki bağlantı noktaları sayesinde veri transferi yapmanızı, HDMI çıkışı ile görüntüyü aktarmanızı, 3.5 mm stereo bağlantı girişi ile sesi hoparlör veya kulaklığa aktarmanızı ve üzerinde bulunan kablosuz şarj alanı ile Apple Watch cihazınızı aynı anda şarj etmenizi sağlar.

Bilgisayarınızdaki Type-C girişini 2x USB 3.0 ve Type-C PD girişlerine dönüştüren, bu sayede 2 adet 5 Gbps hızında veri aktarımını destekleyen USB 3.0 bağlantı noktası sağlayan Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub 60W gücü destekler.

Akıllı Çözümler
Hub üzerinde bulunan bağlantı noktaları ile aynı anda ;
- 4K destekli HDMI çıkışı ile bilgisayarınızdaki görüntüyü farklı bir monitöre, televizyona veya projeksiyona aktarabilirsiniz.
- 3.5 mm stereo konnektörü ile kablolu kulaklık veya hoparlörünüzü direkt olarak bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
- 2 adet USB 3.0 bağlantı noktası sayesinde harici disklerinizi ve USB bağlantı noktası üzerinden çalışan tüm cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
- Apple Watch cihazınızı kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub üzerinde bulunan bağlantı noktalarının her biri ayrı bir çip tarafından kontrol edilir.
Bu sayede bağlantı sayısı arttıkça bile en yüksek performansı sunan Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub, sinyal kayıplarını ve gecikmeleri önler.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Özel tasarım ve çizilmeyi önleyen temperli cam kullanılan yüzey yapısı ile şık gözüken, hafif ve son derece dayanıklı malzemeden üretilen Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub kompakt boyutlara sahiptir.
Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Superlative Çok Fonksiyonlu Hub, bilgisayarınıza takıldığı anda çalışmaya başlar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + Temperli Cam + ABS
  • Bağlantı Noktaları : 2x USB 3.0, 4K HDMI, USB-C PD, 3,5 mm stereo jak
  • Çıkış : 5V / 1.5A (USB 3.0), 20V / 3A (USB-C PD)
  • Kablosuz Şarj Gücü : 2W ( Apple Watch 4/3/2 ile uyumlu Qi şarj cihazı )
  • HDMI Desteği : 4K / 30Hz HD
  • Boyutlar : 11.8 x 4.5 x 1.2 cm
  • Ağırlık : 84 gr.
  • Kablo Uzunluğu : 15 cm.