Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156214699
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank - Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış
Hızlı şarjı destekleyen ve akıllı telefonlarınınızın pil ömrünü korumaya yardımcı olan Baseus PPQD-B Q Pow 3A 15W 10000 mAh Powerbank, üzerindeki dahili Lightning kablosu ve 2x USB çıkışları ile aynı anda üç farklı cihazı şarj etmenize olanak tanır.

15W çıkış gücü ile istikrarlı bir şarj sağlarken 10.000 mAh kapasitesi ve evrensel uyumluluğu ile tüm cihazlarınızda güvenle kullanabileceğiniz Baseus PPQD-B Q Pow 3A 15W 10000 mAh Powerbank, şarjını gösteren dijital ekran ile donatılmıştır.

Akıllı Çözümler
Lightning ve Type-C girişleri ile şarj edilebilen Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi birden çok kez şarj etmek mümkündür.

Son derece şık tasarımı ve hafifliği ile dikkat çeken Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank hızlı şarjı desteklemektedir.

Üzerindeki dijital ekranda pil durumunu gösteren Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbankher zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli bileşenlerden üretilen Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank sadece 16 mm kalınlığında olan kasası ve 218 gr ağırlığı ile eşsiz bir yapıya sahiptir.

Üzerinde bulunan Lightning kablosu ve USB çıkışları sayesinde aynı anda iüç farklı cihazı şarj etmenize olanak tanıyan Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank, sadece telefon ve tabletler için değil, aynı zamanda navigasyon, kulaklık, fotoğraf ekipmanları gibi cihazları da şarj edebilmeniz için de tasarlanmıştır.

Mobil cihazınızı otomatik algılayarak sadece mobil cihazınızın ihtiyacı olduğu kadar güç sağlayan Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank akıllı enerji yönetim sistemine sahiptir.

Baseus Q Pow 10.000 mAh Lightning Kablolu Powerbank aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık : 218 gr.
  • Boyut : 10 x 2.4 x 6.5 cm.
  • Pil Kapasitesi ( mAh ) : 10.000 mAh
  • Dijital Ekran : Var
  • Çıkış : USB x2, Type-C
  • Power Delivery ( PD ) : Var
  • Güç : 15W
  • Giriş : Type-C, Lightning