Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156276796
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Oyuncular için özel olarak geliştirilen Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu,90 derecelik açıya sahip olan Lightning konnektörü ile cihazınız şarjdayken mobil cihazınızı daha rahat tutmanızı sağlar.

Akıllı Çözümler
Lightning girişli tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve şık bir tasarıma sahip olan Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosuaşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, Lightning girişli mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Zarif ve dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayan Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, kablo bağlantı noktalarında kullanılan esnek TPE ile daha da güçlendirilmiştir.

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen kablo başlıkları ile şık bir görünüme sahip olan Baseus Sharp Bird 2.4A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu aşınmaya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk : 100 cm
  • Materyal : Örgü
  • Arayüz : USB & Lightning