Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lamba

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156225794
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lamba - Beyaz
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lamba, tüm arabalar için kullanışlı bir cihazdır. Acil durumlarda, örneğin gece sürüşü sırasında arabanın arıza yapması ve kaputun altına bakmanız gerektiğinde küçük ve kompakt boyutuyla ihtiyacınızı karşılayacak kadar ışık yayarak sizi zor durumlardan kurtarır. Aynı zamanda yerleşik mıknatıslar sayesinde arabanın metal kısımlarına kolayca takabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım
Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lambanın tamamı yaklaşık 16 cm uzunluğundadır. Kullanışlı ve saklaması kolaydır.

Lambayı uygun bir yere yerleştirmek için yerleşik mıknatıslarınız ve bir askı ucunuz vardır. Araba gövdesine veya başka bir metal nesneye takın veya ihtiyacınız olan yere bir askı üzerine asın.

Üç tür aydınlatma arasından seçim yapabilirsiniz. Bunu normal bir lamba olarak kullanabilir veya acil durum veya SOS moduna geçebilirsiniz. Lamba daha sonra programlanmış bir şekilde kırmızı yanar.

Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lambanın arabada kullanılmasının yanı sıra kesinlikle evinizde bir yer bulacaktır. Gardıropu aydınlatmanız veya dolabın altına aydınlatma kurmanız gerektiğinde bir daire için idealdir.

Akıllı Çözümler
Baseus Solar Taşınabilir ve Şarj Edilebilir Lamba iki şekilde şarj edilebilir. Standart olarak, şarj cihazına mikro USB kablosuyla (dahildir) bağlayarak veya güneş enerjisi sayesinde şarj edebilirsiniz.

Muhafazanın diğer tarafında, örneğin lambanın ön panelde olduğu ve güneşe maruz kaldığı gün boyunca pili şarj edebilen güneş panelleri bulunmaktadır. Bu, her zaman şarj edilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık : 97,6 g
  • Şarj Süresi : 2-3 saat
  • Giriş akımı : 5V / 1A
  • Pil Kapasitesi : 1000 mAh
  • Şarj Konnektörü : Micro USB
  • Şarj Süresi : Yaklaşık 1,5 saat
  • Dolu pil ile çalışma süresi : Yaklaşık 2 saat
  • Boyutlar : 162 mm x 38 mm x 24 mm
  • Özellikler : Güneş enerjisi ile şarj