Baseus Thunderbolt C+ Dual Type

Sadece %1 kaldı
SKU
G6953156276420
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C - Usb3.0/Hdmı/Type-C Dişi Hub Dönüştürücü Uzay Grisi
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

Macbook Pro cihazlarınıza uyum sağlayan, yüksek kaliteli malzemeden üretilen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, Macbook Pro cihazlarında mümkün olan en çok bağlantı noktasını sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, Macbook Pro bilgisayarınıza bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, USB 3.0 bağlantı noktası üzerinden 5 Gbps veri iletim hızını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü ve HDMI çıkışı üzerinden 4K görüntü kalitesini desteklemektedir.

Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, 2x Type-C + 2x USB 3.0 + HDMI 4K bağlantı noktaları ile farklı cihazları ve depolama ürünlerini tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırılabilirken, ekran görüntünüzü televizyon, monitör veya projeksiyon gibi HDMI girişi olan cihazlara aktarmanızı sağlar.

USB 3.0 bağlantı notkası üzerinden 5 Gb/s hızında veri aktarımını, Type-C PD çıkışı üzerinden 60W gücü destekleyen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Akıllı Çözümler
Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, üzerindeki HDMI çıkışı ile mobil cihazınız ya da bilgisayarınızdaki görünütü 4K kalitesinde 30Hz yenileme hızında harici bir ekrana aktarmanızı sağlar.

Konforuna ve rahatlığına değer veren kullanıcılar için üretilen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, üzerindeki tüm bağlantı noktaları kullanıldığında bile görüntü kalitesinden kayıp vermeden aktarım sağlar.

Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub sayesinde film izleyebilir, web sitelerine göz atabilir, sosyal ağ sitelerini kullanabilir, müzik dinleyebilir, Google Play uygulamalarını kullanabilir, kitap okuyabilir, dijital TV uygulamalarına erişebilrisiniz.

Görüntüyü geniş bir ekrana aktarabilme özelliğine sahip olan Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, ofis çalışmasını daha kolay hale getirir.

1x USB 3.0, 3x USB 2.0 ve 1x Type-C PD bağlantı noktaları ile 4 farklı cihazı tek bir bağlantı noktası üzerinden çalıştırabilen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, USB ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir. Bu sayede harici disk, klavye, mouse, yazıcı, kamera, hoparlör gibi cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar.

5 Gb/s hızında veri aktarımını destekleyen Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, yüksek boyutlu dosyalarınızı birkaç saniye içinde aktarmak için maksimum performans ile çalışır.

Type-C bağlantı noktasına takıldığı anda üzerindeki cihazları otomatik olarak çalıştıran Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, üzerindeki Type-C bağlantı noktası ile 60W gücü destekler. Bu sayede bilgisayarınızda kullandığınız Type-C bağlantı noktasını da tekrar kullanmanızı sağlar.

Yüksek Kaliteli Malzeme
Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve kompakt bir tasarıma sahip olan Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub, üzerindeki bağlantı noktalarına sahip tüm cihazları desteklemektedir.
Baseus Thunderbolt C+ Dual Type-C Hub aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, aksesuarlarınız ve mobil cihazlarınız için güvenli bağlantı ve şarj sunar.

Teknik Özellikler

  • Giriş : Type-C x2
  • Çıkış : USB x2, Type-C x1, HDMI x1, Thunderbolt 3.0 x1