Beats Flex

stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
50077410
Hızlı, ücretsiz ve temassız teslimat Ücretsiz ve kolay iade En geç 3 iş günü içinde kargoda
Sku : 190199801714
[190199801554] MYMC2EE/A Beats Flex Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beats Siyah
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Esneklik
Beats Flex, günlük yaşamınıza tam uyum sağlayacak kadar esnektir. İster müzik dinleyin, ister aramaları yanıtlayın veya sosyal medya hesabınızda gezinin, her zaman bir sonraki adıma hazır olacaksınız. Kulaklıklar kulağınızdayken otomatik olarak müzik çalan ve boynunuzda birbirlerine bitişik haldeyken duraklatan manyetik kulaklık uçları müzik dinlemeyi çok daha kolay hale getirir¹. Flex-Form kablo, dayanıklı Nitinol yapısıyla tüm gün rahatlık sağlarken dört kulaklık ucu seçeneği kulaklıkların kulağınıza tam oturmasını sağlar. Takılı değilken cebinizde veya çantanızda kolayca taşınacak şekilde sarılabilen Beats Flex’in manyetik kulaklık uçları, kulaklıkların dolaşmasını önler.
Siz durduğunuzda müzik de durur
Daha kısa şarj. Daha fazla esneklik. Beats Flex tüm gün kullanım için 12 saate ulaşan dinleme süresi sunar. Ekstra güce ihtiyaç duyduğunuzda 10 dakikalık Fast Fuel şarjı, pil düzeyi düşükken size 1,5 saat ses çalma süresi sağlar.²
Üstün ses kalitesi
Beats Flex’te, zengin ve hassas bas tepkisiyle sıra dışı stereo ses ayrımı elde edebilmeniz için çift odacıklı akustik tasarım ve tescilli bir katmanlı sürücü teknolojisi kullanılmıştır. Lazer kesimli mikro havalandırma sistemi kulak basıncının azaltılmasını, optimize edilmiş sürücü açısı ise seslerin temiz ve net duyulmasını sağlar. Gelişmiş bir dijital işlemci, hassas ve duygu dolu bir dinleme deneyimi için sesleri hassas bir şekilde ayarlar. Sonuç: Size gün boyunca ilham veren zengin ve güçlü ses.
Bağlantı kalitesi
Gün içinde nereye giderseniz gidin bağlantıda kalın. Class 1 Bluetooth® teknolojisine sahip Beats Flex, daha az kesintiyle daha geniş kablosuz erişim mesafesi sağlar. Gelişmiş bir yerleşik mikrofon, daha net ses ve daha yüksek arama performansı için rüzgar gürültüsünü azaltır. Aygıt üzeri denetimler, ses düzeyini ayarlamanın yanı sıra müziği yönetmenize, aramaları yanıtlamanıza veya sesli asistanı etkinleştirmenize de olanak sağlar.
Gücünü Apple W1 çipten alır
Apple W1 çip Beats Flex’in, Apple ürünleri dünyanızla sorunsuz entegrasyonunu sağlar. Gücü açıp iPhone veya iPad’inizin yakınında tutmanız yeterlidir.³ Bunu yaptığınızda Beats Flex, iCloud hesabınızla eşzamanlanan tüm Apple aygıtlarıyla kullanılmaya hazır hale gelir. Böylece ürünler arasında geçiş yapabilir, pil durumunu kontrol edebilir veya dinlediklerinizi Ses Paylaşımı üzerinden bir başkasıyla paylaşabilirsiniz.
Arkadaşınızla birlikte dinleyin
Ses Paylaşımı özelliği, sesleri Beats Flex ile başka bir çift Beats kulaklık ya da AirPods arasında kablosuz paylaşmanıza olanak verir.⁴ Şarkılardan podcast’lere, hatta filmlere kadar bazı şeyler paylaşıldığında daha güzeldir. Şimdi iPhone, iPad veya Apple TV’de dinlediğiniz her şeyi kolayca paylaşabilir ve her biriniz kendi ses düzeyinizi ayarlayabilirsiniz. Bunun için, uyumlu ikinci Bluetooth kulaklığı Apple aygıtınıza yaklaştırıp bir dokunuşla bağlamanız yeterlidir. Geriye kalan tek şey, birlikte dinlemeye başlamak.
Kulaklığınızı bulun
Beats Flex’inizi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Apple aygıtlarınızdaki birinin yakınında olduğunda, yerini bulmak için ses çalmasını sağlamak veya kulaklığınızın yerini haritada görmek için Bul’u kullanın5. Beats Flex’iniz kaybolduğu veya çalındığı takdirde Bul uygulaması yüz milyonlarca Apple aygıtından oluşan geniş ve küresel Bul ağını kullanarak kulaklığınızı takip etmenize yardımcı olabilir. Bul ağındaki aygıtlar yakındaki aygıtları algılamak ve aradığınız aygıtın yaklaşık konumunu size geri bildirmek için güvenli Bluetooth teknolojisini kullanır.

Öne Çıkan Özellikler

Otomatik Çalma/Duraklatma özellikli manyetik kulaklık uçları¹
Özel akustik platform, hassas bas performansına ve düşük bozulma düzeyine sahip üstün ses kalitesi sağlar
Daha net sesler için rüzgar gürültüsünü azaltan yerleşik mikrofon
12 saate ulaşan dinleme süresi²
Flex-Form kablosu ve dört kulaklık ucu seçeneğiyle gün boyu rahatlık
Apple W1 çipin gücüyle sorunsuz bağlantı³
Ses Paylaşımı özelliği, sesleri başka bir çift Beats kulaklık veya AirPods ile kablosuz olarak paylaşmanıza olanak sağlar⁴
10 dakikalık Fast Fuel şarjı, 1,5 saat ses çalma süresi sağlar²
Daha geniş erişim mesafesi ve daha az kesinti için Class 1 Bluetooth®
Ses düzeyi, parça ve arama için aygıt üzeri denetimler boyun bandı muhafazasının sol tarafında bulunur
Güç düğmesi ise boyun bandı muhafazasının sağ tarafındadır
Beats Flex’inizi Bul’u kullanarak takip edin5

Kutunun İçindekiler
 • Beats Flex kablosuz kulak içi kulaklık
 • USB-C - USB-C şarj kablosu
 • Dört farklı boyut seçeceğine sahip kulaklık uçları
 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Garanti kartı
Teknik Özellikler
 • Yükseklik: 1,6 cm
 • Uzunluk: 86,4 cm
 • Genişlik: 10,6 cm
 • Ağırlık: 18,6 g
 • Diğer Özellikler: Bluetooth, Mikrofon ile, İç Ses Seviyesi Kontrolü, Kablosuz
 • Biçim Faktörü: Kulak İçi
 • Bağlantılar: Bluetooth, Kablosuz
 • Güç Kaynağı: Pil Gücü
 • Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon