Buff Blogy iPhone 13 Crystal Fit Kılıf

Sadece %1 kaldı
SKU
50167511
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Buff Blogy iPhone 13 Crystal Fit Kılıf Crystal Clear
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Genel Bakış

Koruma Boşluğu
1.2 milimetre uzunluğundaki kenar payı sayesinde cihazınızın ekranı yüzey ile temas etmez. Koruma boşluğu cihazınızın ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır, darbelere, çizilmere karşı koruma sağlar. 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesini engellemeye yardımcı olur.

Mükemmel Uyumluluk
Tam erişilebilirlik: Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.
Her bir Crylstal Fit, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.

Uzun Ömürlü Koruma
Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Elmas kesimi ile şekillendirilmiş mükemmel renklerdeki Crystal Fit Kılıf göz alıcıdır. Size tarz ve şıklık sağlarken cihazınız için üstün kullanma konfornu sağlayacaktır.

Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşmelere karşı Crystal Fit kılıfın köşelerinde ki Air Space özelliği ile gelen darbelere karşı cihazınıza etkin bir koruma sağlayacaktır.

Uyumluluk
  • iPhone 13