iPhone 12 mini için MagSafe özellikli Şeffaf Kılıf

stokta mevcut
Sadece %1 kaldı
SKU
50077423
Hızlı, ücretsiz ve temassız teslimat Ücretsiz ve kolay iade En geç 3 iş günü içinde kargoda
MHLL3ZM/A iPhone 12 mini Clear Case with MagSafe
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

İnce ve hafif. Üstelik kolayca kavranabiliyor. Apple tasarımı bu kılıf, ekstra koruma sağlarken iPhone 12 mini’nin göz alıcı renklerini de ön plana çıkarıyor.
Optik olarak şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretildiği için tuşların üzerine tam oturarak rahat bir kullanım sağlıyor. Hem iç hem dış yüzeyine, çizilmelere dayanıklı kaplama uygulanıyor. Tüm malzemeler ve kaplamalar zamanla sararmayı önleyecek şekilde optimize ediliyor.
Bu kılıf, iPhone 12 mini ile mükemmel bir şekilde hizalanan yerleşik mıknatıslar sayesinde, her seferinde büyüleyici bir takma deneyimi ve daha hızlı kablosuz şarj imkanı sunuyor. Şarj etmeniz gerektiğinde iPhone’unuzu kılıfından çıkarmak zorunda kalmadan MagSafe şarj aygıtınıza veya Qi sertifikalı şarj aygıtınıza yerleştirmeniz yeterli oluyor.
Tüm Apple tasarımı kılıflar gibi bu kılıf da tasarım ve üretim aşamalarında binlerce saat boyunca test ediliyor. Yani harika görünmesinin yanı sıra iPhone’unuzu çizilme ve düşmelere karşı da en iyi şekilde koruyor.

Kutunun İçindekiler
  • iPhone 12 mini için MagSafe özellikli Şeffaf Kılıf
Uyumluluk
  • iPhone 12 mini