Krusell iPhone 11 Pro Kılıf

Sadece %1 kaldı
SKU
G7394090617716
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Krusell iPhone 11 Pro Kılıf - Şeffaf
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Genel Bakış

Kivik, sade çizgilere sahiptir ve ultra hafiftir. Kivik serisi dayanıklı, ince bir telefon kılıfı deneyimi sunar. Krusell’in Kivik modeli hem sağlam koruma sağlar hem de şık bir tasarıma sahiptir. Akıllı telefonların çoğunun arka tarafı kaygan olabildiğinden, cihazınız için daha iyi bir kavrama sağlayarak cihazınızı korumak üzere tasarlanmıştır. Eşsiz özellikleri, herhangi bir işlevsellikten ödün vermeden akıllı telefonunuza hak ettiği korumayı sağlar. Düğmeler kullanışlı ve güvenli bir şekilde kaplıdır ve telefon kılıfı tüm işlevler için hassas girintilere sahiptir, ayrıca telefonu ters koyduğunuzda ekranı korur. Kablosuz şarj ile uyumlu olduğundan, kılıfı akıllı telefonunuzdan asla çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Kivik, netlik ve incelik sağlayan telefon kılıfıdır. Cam netliğinde koruma sağlayan Kivik, yumuşak TPU kenarları ve çizilmeye karşı dayanıklı PC sırtı ile birinci sınıf bir hibrit kılıftır. Akıllı telefonunuzun göz alıcı bir şekilde parlarken, aynı zamanda güvende olmasını sağlar.