Logitech Combo Touch (iPad 7

Sadece %1 kaldı
SKU
G5099206093379
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Logitech Combo Touch (iPad 7. nesil için) - Grafit
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Genel Bakış

  • Hassas İzpad - iPad'inizi yepyeni bir şekilde gezdirmek için tanıdığınız çok aşamalı kontrol elemanlarını kullanın. Belgeleri düzenleyin, uygulama gezinin ve benzersiz hız, hassasiyet ve doğruluk ile sunumlar oluşturun.
  • Güç ve çift tıklama - Klavye ve Trackpad tek bir tıkla iPad'inize kolayca bağlanabilir.
  • Güvenli arkadan aydınlatmalı tuşlar - Bilinen bir dizüstü bilgisayar klavyesi ile rahat ve doğru bir şekilde yazın. Tam bir dizi iOS kısa kesim tuşları ve iyi dağıtılmış arkadan aydınlatmalı tuşlar ile hem gündüz hem de gece, üretkenliğinizi her yerde optimize edebilirsiniz.
  • Ayarlanabilir ayak: Esnek stand 40° eğimi sayesinde her zaman doğru açıya sahip olursunuz. Tuşa ihtiyaç duymazsanız, klavyeyi çıkarın ve hareket etmeden iPad ekranınızın tadını çıkarın.
  • Dört kullanım modu – Dört kullanım modu ve ayarlanabilir stand sayesinde iPad'i her görev için rahatça kullanabilir, notlar yazarken videolar ve daha fazlası hakkında notlar yazarak.