Logitech MX Ergo

Sadece %1 kaldı
SKU
G5099206073081
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Sku : 5099206073081
Logitech MX Ergo - Graphite
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Genel Bakış

DAHA AZ HAREKET, DAHA İYİ POSTÜR
İmleci hareket ettirmek için elinizi hareket ettirme gereksinimi duymadan hareketi en az düzeye indirebilir ve performansı en yüksek düzeye çıkarabilirsiniz. Trackball, standart bir mouse'a kıyasla elinizde, bileğinizde ve ön kolunuzda %20 daha az kas yorgunluğu yaratır. Ayrıca MX ERGO’nun benzersiz ayarlanabilir eğim özelliği, 0° veya 20° açı seçmenizi ve bilek ile ön kol postürünüzü anında iyileştirmenizi sağlar. İş gününüzü daha rahat ve daha kolay şekilde geçirin ve yapılması gereken işlere odaklanın.

TAM AVUÇ İÇİ DESTEĞİ
Evin dar alanlarında bile rahat şekilde çalışın. MX ERGO’nun el yapısına uygun şekli tam avuç içi desteği sunarken yumuşak lastik, konforlu bir tutuş sağlar.

DAHA FAZLA KONTROL VE HASSASİYET
Başparmakla kolay kontrol, günlük rutininize ilişkin olağanüstü izleme ve doğruluk sağlar. Hassasiyet modu düğmesi (DPI), hassasiyet ve hızlı izleme modları arasında hızlıca geçiş yapmanıza olanak tanır.

BİRDEN FAZLA BİLGİSAYAR İLE İŞ AKIŞI
Flow özellikli MX ERGO donanımınızla imlecinizi ekranın kenarına getirerek iki bilgisayarı sorunsuzca kontrol edin. İztopunuz, Windows® ve macOS arasında bile sizinle birlikte sorunsuz şekilde hareket eder ve bilgisayarlar arasında metin, resim ve dosya aktarımı yapmanıza olanak tanır. Birinden kopyalayıp diğerine yapıştırmanız yeterlidir.

DİLEDİĞİNİZ YERDE ÇALIŞIR
Elinizi hareket ettirmek zorunda olmadığınız için MX ERGO, dar çalışma alanlarında ve kalabalık masalarda kullanım için idealdir. Ayrıca tüm yüzeylerde sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Nerede çalışırsanız çalışın, trackball'dan en iyi şekilde faydalanın.

EĞİMLİ HASSAS KAYDIRMA TEKERLEĞİ
Kısayollara hızlı erişim sayesinde işlerinizi daha hızlı yapın. Hassas kaydırma tekerleği, yatay kaydırma ve kullanışlı bir orta tıklama özelliğine sahiptir.

UZUN ÖMÜRLÜ VE HIZLI ŞARJ
Tam şarjla 4 aya kadar Pil ömrü kullanıcıya ve bilgisayar kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir dayanan pil ile işinize odaklanın ve şarj etme konusunda endişe etmeyin. Bir dakikalık şarjla tüm güne kadar kullanım sunar.