MVQP2TU/A iPhone XS için Smart Battery Case

Sadece %1 kaldı
SKU
G190199147751
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Hafta sonu hariç, tüm siparişler ertesi gün kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
MVQP2TU/A iPhone XS için Smart Battery Case - Kum Pembesi
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Genel Bakış

iPhone XS için tasarlanan Smart Battery Case, mükemmel bir koruma sağlıyor ve daha da uzun pil ömrü sunuyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumaya yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise elinizde harika bir his yaratıyor. Ve yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırıyor.

Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla uyumludur. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj ederek 33 saate kadar konuşma süresi, 21 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi elde edebilirsiniz. Smart Battery Case telefonunuza takılı olduğunda, pil durumu iPhone Kilit Ekranı’nda ve Bildirim Merkezi’nde görüntülenir. Böylece tam olarak ne kadar şarjınız kaldığını bilirsiniz.

Kılıf, USB-PD uyumlu şarj aygıtlarıyla daha da hızlı bir şekilde şarj edilebilir. Lightning Konnektörlü EarPods (iPhone’unuzla birlikte sunulur) ve Lightning Digital AV Adaptörü (ayrı satılır) gibi Lightning aksesuarlarını destekler.


Öne Çıkan Özellikler

Apple tarafından tasarlandı
33 saate kadar konuşma süresi*
21 saate kadar internet kullanımı*
25 saate kadar video oynatma*


Kutunun İçindekiler

iPhone XS için Smart Battery Case

Uyumluluk

iPhone Modelleri
iPhone XS