Piili iPhone 12 ailesi Ekran Koruyucu

Sadece %1 kaldı
SKU
50167417
Taksit Seçenekleri
Hızlı ve güvenli teslimat Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoda. 1 adet üzeri alımlarda Gürgençler iptal etme hakkını saklı tutar.
Piili iPhone 12/12 Pro 360 Premium Privacy Ekran Koruyucu
Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin
Değiş Tokuş
Elinizde değiştirmek
istediğiniz bir Cihaz var mı?
Geri alım kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Genel Bakış

Halka açık yerlerde telefon oynarken mahremiyetinizden mi endişeleniyorsunuz? Hala kolay kırılan iPhone ekranından bıktınız mı?
Piili Privacy Gizli Görünmez Hayalet Ekran Koruyucusunu seçmek, tüm bu sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

360° Açı Görünmez Ekran
iPhone 11 için tasarlanan bu Privacy ekran koruyucu cam yalnızca 90° açı ile bakıldığında net bir görüntü sunarak kişisel, özel ve hassas bilgilerinizi meraklı gözlerden gizler Diğer 4 yönden bakıldığında siyah bir görünüm sunar ve 360° açı ile gizliliğinizi korur

Ultra Gizlilik Koruması
Sıradan gizlilik ekran koruyucusu ile karşılaştırıldığında, iPhone 11 privacy hayalet gizlilik ekran koruyucusu, en iyi gözetleme önleyici malzemelerinden birini kullanır, ekran doğrudan görünür ve yeterince nettir.

Kolay Kurulum
Tam kapsamlı 4D eğri tasarımıyla, gizlilik ekran koruyucu 9H sertlik derecesine sahiptir. Kabarcık oluşmaksızın kurulumu çok basittir ve kolayca kırılmaz.

FaceID / Yüz Tanıma Kimliği
Bu gizlilik görünmez cam , iPhone 11 cep telefonunuza tam uyumludur. FaceID ve yüz tanıma kimlik indüksiyonunu etkilemez. Deneyiminizi olumlu yönde destekleyerek ve orijinal telefon ekranınız gibi hissettirir

Leke Önleyici Kaplama
Hidrofobik ve oleofobik şeffaf katmanla kaplanmış olan cam, parmak izlerinden kaynaklanan ter ve yağ kalıntılarına karşı koruma sağlar ve telefon ekranınızı gün boyu korur.


Öne Çıkan Özellikler

Etkili gizlilik koruması sağlar
HD görüntü netliği
Telefon kasasını uçtan uca kapsar
9H sertlik multipleks korumas
Dokunmaya ultra duyarlı
Kabarcıklar oluşumunu engeller

Uyumluluk

iPhone Modelleri
iPhone 12
iPhone 12 Pro