Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!

Puanların ile kolayca öde!

Puanların ile kolayca öde!


BAŞLANGIÇ - BİTİŞ TARİHLERİ


Süresiz


Gürgençler mağazalarından ve gurgencler.com.tr'den alışveriş yaparken kart puanı kazanacaksınız. Ödemenizin bir kısmını kart puanlarınızla, geri kalanını kartınızla yapabilirsiniz.

NASIL FAYDALANIRIM

Ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi girdiktien sonra puan kullanım seçeneğini aktif etmeniz gerekir.

Kampanya Detayları


 • Gürgençler mağazalarından ve gurgencler.com.tr'den alışveriş yaparken kart puanı kazanacaksınız. Ödemenizin bir kısmını kart puanlarınızla, geri kalanını kartınızla yapabilirsiniz.

  Hatta siparişinizin tamamını bile kart puanlarınızla ödeyebilirsiniz.

   

 • Kredi kartı puanları, bankaların kredi kartı kullanıcılarına sunduğu bir avantajdır. Bu puanlar, yapılan harcamalar karşılığında kazanılır ve sonraki alışverişlerde indirimler olarak kullanılabilir. Gürgençler'in bu programı sayesinde, alışverişlerinizden kredi kartı puanı kazanabilirsiniz üstelik kazandığınız kredi kartı puanlarınızı gurgencler.com.tr’de veya Gürgençler mağazalarımızda kullanabilirsiniz.

   

 • Kazandığınız kredi kartı puanları sayesinde, ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin, alışverişinizin bir kısmını kredi kartı puanlarınızla, geri kalanını kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Hatta siparişinizin tamamını bile kredi kartı puanlarınızla ödeyebilirsiniz.

   

 • Gürgençler, müşterilerine sunduğu bu avantajlı programla, alışveriş deneyimlerini daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Gürgençler mağazalarına uğrayarak veya gurgencler.com.tr'den online alışveriş yaparak, kredi kartı puanları kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları kullanarak alışverişlerinizde avantajlı fiyatlar elde edebilirsiniz.