Gürgençler World PAY Alışveriş Kredisi Kampanyası!

  • Kampanya kapsamında 08.08.2022 - 22.08.2022 tarihleri arasında World Pay Alışveriş Kredisi ile tüm Gürgençler mağazalarından World PAY Alışveriş Kredisi ödeme seçeneği ile tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL puan verilecektir. Kampanya gurgencler.com.tr’de geçerli değildir. 
  • Kampanya World Pay Alışveriş Kredisi’nin geçerli olduğu tüm ürünlerde geçerlidir. 
  • Puan kampanyasına katılım toplamda 250 kişi ile sınırlıdır. 
  • Her müşteri bir kez puan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 14 Eylül 2022 tarihinde kredi/banka kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 14 Ekim 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 15 Ekim 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır. 
  • Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartı olması durumunda yüklenecektir. Müşterinin hem bireysel kredi kartı hem banka kartının bulunması durumunda bireysel kredi kartına yükleme yapılacaktır. 
  • Puanların yükleneceği tarihte alınan ürünün iadesi yapılarak/yapılmayarak kullanılan kredinin kapatılması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Ürün iadesi veya kredi kapatılması durumunda puan yüklemesi yapılmayacaktır. Müşterinin hem kampanya kapsamında yararlandığı ürün/ürünleri iade etmemesi hem de kredisinin açık olması gerekmektedir. Puanların yükleneceği tarihe kadar bu koşulu sağlamayan müşterilere puan yüklemesi yapılmayacaktır. 
  • Yapı Kredi Alışveriş Kredisi 500 TL - 50.000 TL arası alışverişlerinizde geçerlidir. Yapı Kredi ve Gürgençler tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Yasal uygulamalar gereğince maksimum vade bilgisayarlarda ve tutarı 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, tabletlerde 6, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde ise maksimum 36 ay vade uygulanmaktadır. Örneğin, sepetinizde 6.600 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır